Weeeez, Frytka źle mi się kojarzyMój też
I jeszcze ciągle o Frytkę pyta![]()
Pewnie też zauważył, że tu tyle czasu gniję
Pozdro dla męża
Dzień dobry...
Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.
Ania Ślusarczyk (aniaslu)
Bycie rodzicem to codzienna przygoda pełna wyzwań, ale też pięknych chwil. Chcemy poznać właśnie te momenty, które sprawiają Ci największą radość! Napisz w kilku zdaniach , co najbardziej cieszy Cię w rodzicielstwie, a możesz wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Bella Baby Happy 💛<
Weeeez, Frytka źle mi się kojarzyMój też
I jeszcze ciągle o Frytkę pyta![]()
A wiesz, że dziś o Tobie @Camilleka pisałam@agagagagaga a w jakiej klinice jestes i gdzie? Bo moze to bedzie odpowiedz![]()
Jeżeli dobrze liczę to 5 doba. Teraz „tylko” trzeba zajść w ciąże :-) buhehehe. A kiedy transfer w następnym cyklu?Nie omieszkam mu pokazać jak w końcu zląduje do domuDziękuję! Czy ja dobrze liczę, że jak sobota o 10 pobranie i dzisiaj rano zostały zamrożone to były w piątej dobie czy już w szóstej? Bo złgupłam własnie
![]()
![]()
On ma słabą pamięć więc to, że zapamiętał frytkę to już cudWeeeez, Frytka źle mi się kojarzy
Pewnie też zauważył, że tu tyle czasu gniję
Pozdro dla męża![]()
Tylko, pf...Jeżeli dobrze liczę to 5 doba. Teraz „tylko” trzeba zajść w ciąże :-) buhehehe. A kiedy transfer w następnym cyklu?
@fredka84 lepiej pisz co u Ciebie.A wiesz, że dziś o Tobie @Camilleka pisałam. Pamiętam, że masz problem z implantacją, tak? I robilas ten test na przesunięte okno? Czy jak zwykle popierdzoelilam coś?
JI w ogóle jak tam żyjesz?
To trzymam kciuki :-)Tylko, pf...no jak dostanę okres powinien być za około 7 dni i mam się zgłosić wtedy jakieś badania i transfer ma być od razu czyli na następny cykl po pickupowym o ile będzie dobrze wszytko
![]()
Nic na razie, czekam na okres bo coś cykl mi się wydłużył.@fredka84 lepiej pisz co u Ciebie.
Taaa... Już niedługo... Czekam jak skazaniec na wykonanie wyrokuAle to tylko rokowania :-) każdy zarodek ma szanse dopóki się rozwija. Za mało jeszcze wiemy, żeby mówić coś napewno. A Ty już niedługo transfer :-) :-) :-)
Mnie nie pobijeszNic na razie, czekam na okres bo coś cykl mi się wydłużył.
A jak tam dieta? Radzisz sobie?