reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

@Stelle melduj jak sytuacja z mężem, pogodziliście się? ;)
Tak, drążyliśmy temat jeszcze ale już jest ok 😁 miło że pytasz 😘
Cześć dziewczyny, dziś 1 dzień do @, chyba bo ostatni okres przyszedł po 33 dniach a dziś jest 32dc i zrobiłam test bo mnie wczoraj zemdliło i po 5 minutach biel wizira a po godzinę jest różowy bladzioch, co myślicie?
Według mnie jest zalany, więc wynik kompletnie niemiarodajny 🙈 powtórz za dwa dni jak małpiszon nie przyjdzie.

Kurcze, ja od tygodnia cierpię na takiego lenia 🤦‍♀️ mieszkanie prosi się o posprzątanie a mi się tak nie chce 🙈🙈🙈 u mnie w pracy wysoka frekwencja, prawie komplet dzieci i jestem chyba styrana fizycznie po wyjściu z pracy 🤦‍♀️ a dzisiaj planuje jechać na zakupy do drogerii, muszę kupić coś na wypadanie włosów bo za chwilę będę łysa 😒 no i chce kupić bon do mamy na masaż z okazji Dnia Matki
 
reklama
Cześć dziewczyny ;) jestem nowa ale śledzę forum od jakiegoś miesiąca [emoji16]
Staramy się z mężem o dzieciątko od pół roku :) póki co nie wychodzi mimo że od drugiego miesiąca starań stosujemy testy owulacyjne pięknie wychwytujące pik lh [emoji2368]
Kiedyś już sie staralismy też około pol roku ale przerwalismy starania i od grudnia lecimy z tematem od nowa :)
Dzisiaj mam termin @, jeszcze nie nadeszła ale test z rana negatywny więc pewnie lipa tym bardziej że robiłam ten czuły :(
Cykle mam regularne 28-29 dni z tym że moja @ potrafi trwać po 10 dni (w tym miesiacu nawet 12 dni :o ), pik lh co miesiąc 18 dc więc lutealna trwa 9-10 dni [emoji2368] w kwietniu i marcu plamienia po owu pasujące do niedomogi lutealnej ale w kwietniu zrobiłam progesteron i teoretycznie ok bo 22 a lekarz stwierdził że to pewnie od nadzerki. W tym miesiacu plamien o dziwo nie było ale kilka dni temu odebrałam cytologie i wyszło zapalenie (liczne granulocyty obojetnochlonne, erytrocyty, zmiany zapalne) :/ może to jest przyczyną tego że nie wychodzi [emoji2368]
Trzymam kciuki za Was kciuki [emoji113][emoji110]
 
Tak, drążyliśmy temat jeszcze ale już jest ok 😁 miło że pytasz 😘

Według mnie jest zalany, więc wynik kompletnie niemiarodajny 🙈 powtórz za dwa dni jak małpiszon nie przyjdzie.

Kurcze, ja od tygodnia cierpię na takiego lenia 🤦‍♀️ mieszkanie prosi się o posprzątanie a mi się tak nie chce 🙈🙈🙈 u mnie w pracy wysoka frekwencja, prawie komplet dzieci i jestem chyba styrana fizycznie po wyjściu z pracy 🤦‍♀️ a dzisiaj planuje jechać na zakupy do drogerii, muszę kupić coś na wypadanie włosów bo za chwilę będę łysa 😒 no i chce kupić bon do mamy na masaż z okazji Dnia Matki
Ja właśnie obserwuje u mojej córki w przedszkolu, że jak jest dużo dzieci to mina pani pod koniec dnia wskazuje na to, że czeka tylko na koniec :D
 
Czy któraś z Was przyjmowała na zbicie prolaktyny dostinex, od tej niedzieli mam zacząć brać 1/2 tabletki raz w tygodniu, a wyczytałam teraz, że ten lek ma strasznie dużo działań niepożądanych i się zastanawiam czy to faktycznie tak jest i jak Wy się po nim czułyście?
 
dzięki! a kiedy zamierzasz testować? ;)
Ja mam monitorowany cykl stymulowany puregonem. Wczoraj mialam wizyte, testować moge dopiero za 14 dni ;)
Edit: bralam zastrzyk z Ovitrelle na pęknięcie pęcherzyka, on sie utrzymuje w organizmie nawet do 12 dni dlatego test wczesniej niz za 14 dni nie ma sensu. Bo moze wyjsc pozytywny a w ciazy moge nie byc :)
 
Czy któraś z Was przyjmowała na zbicie prolaktyny dostinex, od tej niedzieli mam zacząć brać 1/2 tabletki raz w tygodniu, a wyczytałam teraz, że ten lek ma strasznie dużo działań niepożądanych i się zastanawiam czy to faktycznie tak jest i jak Wy się po nim czułyście?
Tak - ja, wczoraj wzięłam swoją 9 tabletkę czyli zaczęłam drugie opakowanie i powiem Ci, że jest ciężko szczególnie pierwszy dzień po zażyciu, moje główne objawy to okropne mdłości, bóle głowy, szumy w uszach i zdarzają się mroczki/halucynacje
 
Tak - ja, wczoraj wzięłam swoją 9 tabletkę czyli zaczęłam drugie opakowanie i powiem Ci, że jest ciężko szczególnie pierwszy dzień po zażyciu, moje główne objawy to okropne mdłości, bóle głowy, szumy w uszach i zdarzają się mroczki/halucynacje
O kurczę to mnie nie pocieszyłaś 😂 nie brzmi to przyjemnie 😒, no ale coż trzeba będzie jakoś przeboleć. A też bierzesz 1/2 tabletki raz w tygodniu?
 
Hello Hello :))) u mnie 17dc, byłam dziś u gin, nastawiona ze cykl bez owu, bo żadnych objawów, a giiin mówi, ze owu będzie z jajnika po droznej stronie pojutrze! :) w dodatku endometrium 7mm, a w klinice leczenia niepłodności miałam ciagle wmawianie ze mam tragicznie cienkie. Bardzo się ucieszyłam, bo to naturalny cykl, ogromna ulgę psychiczna mi daje przerwa od klinik i pozostawienie wszystkiego naturze. Dobrego piąteczku! Czy u Was tez w końcu słonecznie? 😍☀️
 
reklama
Czy któraś z Was przyjmowała na zbicie prolaktyny dostinex, od tej niedzieli mam zacząć brać 1/2 tabletki raz w tygodniu, a wyczytałam teraz, że ten lek ma strasznie dużo działań niepożądanych i się zastanawiam czy to faktycznie tak jest i jak Wy się po nim czułyście?
Ja czułam się dobrze po dostniexie. Ale obecnie przyjmuje norprolac. 1/2 tabletki przed spaniem- codziennie. Podobno to lek, który można brać nawet w ciąży, czuję się dobrze i ładnie zbija prolaktynę :)
 
Do góry