reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Dziewczyny, które wybierają się na prenatalne. W jakim dokładnie terminie się umówiliście? Mnie zapisali 12+5, jak dla mnie je super termin, ale z lekarzem muszę skonsultować, czy mu się podoba :)
 
reklama
Dziękuję wam za pocieszenie :* odpisuję zbiorczo. Byłam w piątek i było 7mm i dziś trochę więcej więc coś tam się rozwija. Zarówno w piątek jak i dziś widać było tylko pęcherzyk ciążowy. Załączam opisy z obu usg i zdjęcie z dziś.
IMG_20210531_150828.jpeg
received_837395770316610.jpeg
received_4037545446337205.jpeg
 
reklama
Ja będę się umawiać dopiero na kolejnej wizycie , pewnie jakoś na początku lipca , może okolice 5.07, na pewno moja babeczka gdzieś mnie wciśnie
Dziewczyny, które wybierają się na prenatalne. W jakim dokładnie terminie się umówiliście? Mnie zapisali 12+5, jak dla mnie je super termin, ale z lekarzem muszę skonsultować, czy mu się podoba :)
 
Do góry