reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Dziewczyny słyszałyście o teorii Ramziego? Ciekawe to. "Można" określić płeć na podstawie USG z 6-7 tygodnia. Ciekawe.. bardziej chyba jako zabawa niż na serio.
 
Ja też widzę że w pęcherzyku jest coś [emoji3590] także ja bym umówiła się za 2 dni jeszcze do innego lekarza i myślę że będzie piękny zarodek [emoji3590] trzymam kciuki
Dziękuję wam za pocieszenie :* odpisuję zbiorczo. Byłam w piątek i było 7mm i dziś trochę więcej więc coś tam się rozwija. Zarówno w piątek jak i dziś widać było tylko pęcherzyk ciążowy. Załączam opisy z obu usg i zdjęcie z dziś. Zobacz załącznik 1277420Zobacz załącznik 1277421Zobacz załącznik 1277422
Tak słyszałam o tej teorii, jestem ciekawa na ile się sprawdzi [emoji6]
Dziewczyny słyszałyście o teorii Ramziego? Ciekawe to. "Można" określić płeć na podstawie USG z 6-7 tygodnia. Ciekawe.. bardziej chyba jako zabawa niż na serio.
 
A ja nie wiedziała że YS to ciałko żółte.. Mogłam to sprawdzić to może bym się uspokoiła. Jak dobrze was mieć [emoji3590] nawet nie wiecie jak się zmartwiłam, bo lekarz to powiedział takim tonem jakby to już był koniec [emoji24] i jeszcze ze może być różnie, albo się rozwinie albo nie. Jak go zapytałam który to tydzień to się zaśmiał pod nosem i powiedział, że nie można tego stwierdzić po samym pęcherzyku ciążowym...
 
A ja nie wiedziała że YS to ciałko żółte.. Mogłam to sprawdzić to może bym się uspokoiła. Jak dobrze was mieć [emoji3590] nawet nie wiecie jak się zmartwiłam, bo lekarz to powiedział takim tonem jakby to już był koniec [emoji24] i jeszcze ze może być różnie, albo się rozwinie albo nie. Jak go zapytałam który to tydzień to się zaśmiał pod nosem i powiedział, że nie można tego stwierdzić po samym pęcherzyku ciążowym...
To ci buc! Spokojnie kochana będzie dobrze ❤️❤️❤️
 
A ja nie wiedziała że YS to ciałko żółte.. Mogłam to sprawdzić to może bym się uspokoiła. Jak dobrze was mieć [emoji3590] nawet nie wiecie jak się zmartwiłam, bo lekarz to powiedział takim tonem jakby to już był koniec [emoji24] i jeszcze ze może być różnie, albo się rozwinie albo nie. Jak go zapytałam który to tydzień to się zaśmiał pod nosem i powiedział, że nie można tego stwierdzić po samym pęcherzyku ciążowym...
Takiego lekarza to tylko pacnąć po łbie... Nastraszył Cię tylko. Tak dziewczyny piszą nie zamartwiaj się (wiem, że nie jest łatwo) idź koniecznie za 2 dni do innego lekarza. Z lepszym sprzętem.
 
reklama
Ja na twoim miejscu poszłabym jeszcze do innego lekarza dla własnego spokoju [emoji4] swoją drogą przykre kiedy lekarz jest taki mało empatyczny...
A ja nie wiedziała że YS to ciałko żółte.. Mogłam to sprawdzić to może bym się uspokoiła. Jak dobrze was mieć [emoji3590] nawet nie wiecie jak się zmartwiłam, bo lekarz to powiedział takim tonem jakby to już był koniec [emoji24] i jeszcze ze może być różnie, albo się rozwinie albo nie. Jak go zapytałam który to tydzień to się zaśmiał pod nosem i powiedział, że nie można tego stwierdzić po samym pęcherzyku ciążowym...
 
Do góry