reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A tak zapytam pod siebie... Czy relanium przed transferem jest w porządku? W sensie wzielabym sobie na stresa... Tylko nie wiem czy można.
Kochana ❤️ To cudowny dzień . Nie stresuj się 🥰 bądź szczęśliwa ze doczekalas tego dnia i wreszcie zaczyna się cudowna przygoda - stresować będziesz się później . Tym dniem powinnaś się cieszyć na maksa i podejść na luzie . 💪💪💪
 
Kochana ❤️ To cudowny dzień . Nie stresuj się 🥰 bądź szczęśliwa ze doczekalas tego dnia i wreszcie zaczyna się cudowna przygoda - stresować będziesz się później . Tym dniem powinnaś się cieszyć na maksa i podejść na luzie . 💪💪💪
Ja wiem, tylko, że ja od małego na pełnym stresie - w domu nie było kolorowo... nadnercza pracowały na pełnych obrotach, dopiero jak sie wprowadziłam trochę ze mnie zeszło ale cały czas mam w sobie panike i np teraz podchodzę na luzie i bez stresu ale czuje, że mnie dopadnie. Czasami w sklepie się stresuje żeby sie o cenę czegoś zapytać a czasem opierdole kogoś bez mrugnięcia okiem bez żadnego stresu więc jakby to powiedzieć... jestem dziwna 🤣😋

Wiem, że to cudowny dzień i będę szczęśliwa tylko się martwię, czy mi znowu sie zapalnik w dupie nie odpali i będę się cała trząść 😬
 
jest napisane coś takiego na dole :
Badanie kariotypu nie wykrywa zmian submikroskopowych, mutacji punktowych oraz mozaikowości niewielkiego stopnia.
Kariotyp 46, XX.
Czyli jest dobrze wszystko?
Taaaaak, wszystko w porządku tak jak powinno być. Wiem co mówię, ja miałam coś w podobie napisane i mi dawała wynik genetyczka do ręki i od razu mówiła, że super a ja pytałam czy na pewno a ona, że tak ☺
 
Jest odwrotnie na długim protokole jest więcej komórek. Krótki zaleca się przy niskim AMH bo mało reaktywna przysadka i gdy jest duże ryzyko hiperki. Ja miałam długi i lekką ręką było około 20 kumulusow. Na krótkim bardzo się gimnastykowali bo było mniej komórek zrekrutowanych i większe dawki. Długi protokół tez jest dobry przy endometriozie, można wyciszać długo przysadkę gonapeptylem, dobry jest tez moim zdaniem przy PCOS, bo tam masz wysokie poziomy hormonow i androgenów tez. W mojej klinice wszyscy idą długim, niby lepsze jajka są. I jak zwykle menopur nie gonal bo to syntetyk... myśle, ze pierwsze in vitro jest jak gra wstępna nie zawsze wszystkim wszystko pasuje :-)

Tak mi to lekarz przedstawiał ;)

Ja mam niskie AMH a jednak idę długim...

Dzięki :D Dobrze wiedzieć, że znów bez szans :p
 
Kurde u mnie też tak zawsze było że różnej wielkości. A może twoja klinika robi IVM czyli dojrzewają komórki w labie. Ciężko coś doradzić, ja osobiście chciałabym wiedzieć dokładnie jaki rozmiar mają pozostałe komórki i ile ich jest, bo może warto poświęcić te największe żeby dojrzeć pozostałe 🤔
Który dzień stymulacji dziś masz? Ile zazwyczaj trwały poprzednie?
U mnie po 3 stymulkach wychodzi na to, że muszę mieć 12 dni to wtedy jest najwięcej dojrzałych.
Moje wszystkie stymulacje trwały 9 dni, 11-byla punkcja.
A dziś mam 10 dzień stymulacji. Kurde, byłam w takim szoku z tymi 3 pęcherzykami i nie pamiętam ile było tych mniejszych.
 
reklama
Test era (biopsja endometrium) pozwoli Ci ocenić okno implantacyjne co w Twoim przypadku byłoby sensownym badaniem.
Również uważam, że powinnaś poszerzyć diagnostykę kochana.
Jezeli jest ciaza biochemiczna,to dochodzi do implantacji,potem sie wali wszystko,nie wiem czy jest sens na to wywalax kupe kasy jesli jest implantacja
 
Do góry