reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

O losie[emoji33]
Ja też jestem tuż przy niedoborze... W dodatku przy mutacji mthfr i po operacji żołądka wszystko wchłania się kiepsko.
Dziewczyny poleciły mi tu witamine b12 metylowaną swansona, do ssania. Zrobię po miesiącu badania i zobaczymy czy pomogła [emoji3166]
Spojrzałam na wartości odżywcze Swansona, czy to nie jest za dużo? Też mam wynik przy dolnej granicy, ale ta dawka wydaje mi się być ogromna
Screenshot_20210606_224614.jpg
 
reklama
No więc zacznę od początku. Mam synka 6 lat z poprzedniego związku.
Starania zaczęliśmy na początku zeszłego roku ale przerwaliśmy z względu na moje problemy z zdrowiem mialam torbiel na jajniku..
Ja mam 25 lat moj partner 33 :)
To jest nasz pierwszy cykl z staraniami . W lipcu miał być ślub ale przełożyliśmy i w sumie samo z siebie wyszlo . Z synem zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu . Tutaj przy naszych staraniach staram się być spokojna i nie myśleć do przodu :) mamy dużo przeciwności w swoim życiu partnera rodzina jest przeciwna nam ale nie poddajemy się :)
o jejku, trzymam kciuki aby wam się udało!! :) wy macie byc szczęśliwi a nie rodzina partnera.
 
Hejka 😊 w tym roku planujemy dzidziusia i mam nadzieję że nam wyjdzie ,teraz troche ciezko mamy z przytylaniem bo nie mieszkamy razem,ja zjechałam w zeszłym roku z Holandii po 10 latach a mój partner jeszcze pracuje do końca lipca i później już bedzie na miejscu😊W zeszły czwartek powinnam mieć owulacje wedlug aplikacji... kupiłam testy i nic nie pokazało😔 nie wiem czy nie mialam jej prędzej sob,ndz lub pon bo mialam dużo śluzu i jakoś wyszło że akurat w niedzielę się przytulalismy więc liczę po cichu że coś wyjdzie z tego 😁zamówiłam też elektroniczny test z clearblue i zobaczymy czy mi się przyda 😁
 
Cześć 😊 mam pytanie do dziewczyn stosujących metforminę 😄 czy wy też macie problem z moczem? Mój mocz jest praktycznie przezroczysty, nie ma nawet koloru słomkowego 🤔 nie piję więcej niż przed stosowaniem leku więc nie wiem czy to od tego czy szukać przyczyny gdzieś indziej 🤔
U mnie mocz żółty. Normalnie jak zawsze😊
 
Hejka [emoji4] w tym roku planujemy dzidziusia i mam nadzieję że nam wyjdzie ,teraz troche ciezko mamy z przytylaniem bo nie mieszkamy razem,ja zjechałam w zeszłym roku z Holandii po 10 latach a mój partner jeszcze pracuje do końca lipca i później już bedzie na miejscu[emoji4]W zeszły czwartek powinnam mieć owulacje wedlug aplikacji... kupiłam testy i nic nie pokazało[emoji17] nie wiem czy nie mialam jej prędzej sob,ndz lub pon bo mialam dużo śluzu i jakoś wyszło że akurat w niedzielę się przytulalismy więc liczę po cichu że coś wyjdzie z tego [emoji16]zamówiłam też elektroniczny test z clearblue i zobaczymy czy mi się przyda [emoji16]

W sensie w ten czwartek co teraz był? Bo jeśli tak to za wcześnie na test. Nawet jeśli owu była wcześniej, w poniedziałek to wciąż jest za wcześnie na test. Najlepiej jest go robić w terminie spodziewanej miesiączki, a jeszcze lepiej jak już się spóźni [emoji6] Swoją droga, aplikacje raczej średnio radzą sobie z wyznaczaniem dnia owulacji, bo obliczają ja czysto statystycznie. Powodzenia [emoji1696]
 
Dzien dobry wszystkim, witam sie oficjalnie w końcu w 1 dc. Nigdy nie cieszylam sie tak z przyjścia @. Po kontroli u lekarza, będziemy miec stymulowany cykl, lekarz twierdzi, ze wieksze szanse. Czytalam, ze sporo z was stad Ma stymulowane, czy to wasze 1 cykle, czy ktore i jak wasze odczucia?
 
reklama
Dzien dobry wszystkim, witam sie oficjalnie w końcu w 1 dc. Nigdy nie cieszylam sie tak z przyjścia @. Po kontroli u lekarza, będziemy miec stymulowany cykl, lekarz twierdzi, ze wieksze szanse. Czytalam, ze sporo z was stad Ma stymulowane, czy to wasze 1 cykle, czy ktore i jak wasze odczucia?

Mój będzie pierwszy ..
czekam na @ mam mieć za kilka dni a już czuje się typowo „okresowo” ..
uciekam na dyzur ..
będę zaglądać w pracy ukradkiem :)

Dobrego Dnia Dziewczyny ! ☀️☀️☀️
 
Do góry