reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Trzecie dziecko

Pamiętam Cię [emoji16] fajnie by było znów na jednym wątku być. Co tam u Ciebie? Jak chłopaki?
A ja bym chciała do Was nieśmiało dołączyć [emoji28]

Asia my byłyśmy razem na kwietniówkach[emoji6]

Marzy mi się trzecie bobo, chociaż jak Was przeczytałam to towarzyszą mi takie same skrajne emocje, trochę strach, trochę ekscytacja. Mój mąż też chcę trzecie bo marzy o córce a mamy dwóch synów.

Tylko że ja bym mogła już zacząć starania, a on ze względu na budowę woli poczekać do stycznia [emoji28]

Więc narazie się nie napalam, ale będę podczytywac wątek żeby się naładować pozytywnie [emoji7]
 
reklama
Ja też bym chciała córkę drugą. I mąż też. Żeby tak się dało wybrać. [emoji16][emoji23]
Ja nic jeszcze nie kupiłam. Czekam do wizyty za dwa tygodnie. Jak nadal płeć będzie niepewna, to zacznę kupować neutralne rzeczy. Po cichu liczę jednak na kolejną córkę. [emoji16]
 
U mnie 2 i 4 też, ale dziewczynka i chłopiec. I od początku bardzo dobrze się dogadują i ładnie się bawią. [emoji846]
 
reklama
Do góry