reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

reklama
Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy już był ten temat:chrzcin, czy już robiłyście czy robicie w najbliższym czasie?
Ja jeszcze nic nie wiem, mieszkamy w Berlinie. Może we wrześniu myślę.
 
Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?

Moja od urodzenia ciągle kicha i odciagam jej dwa razy dziennie. Dzieciaki ponoć tak mają bo nie są odsluzowywane po porodzie tak jak kiedyś to się robiło.
 
Czy u Was dzieci tez męczą sie z zatkanym nosem? Moja córa nie ma gorączki dobrze się czuje tylko kicha. Odciągamy wpuszczamy sól do noska. Długo trwa taki stan?
moja trz sobie kicha. To naturalne. A jak już ją tylko na słońce buzią bym wystawiła to już w ogóle od razu mania kichania 😂😂😂
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy już był ten temat:chrzcin, czy już robiłyście czy robicie w najbliższym czasie?
Ja jeszcze nic nie wiem, mieszkamy w Berlinie. Może we wrześniu myślę.
Tośka już po chrzcinach. Miała 22 maja. Robiłam w domu ale tez mało nas było. Wszystko kupne jeśli chodzi o jedzenie. Szczerze powiem, że wolałabym w knajpie ale jak już było wszystko zarezerwowane to oni ogłosili luzowanie obostrzen
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy już był ten temat:chrzcin, czy już robiłyście czy robicie w najbliższym czasie?
Ja jeszcze nic nie wiem, mieszkamy w Berlinie. Może we wrześniu myślę.
My też już po chrzcinach, było 50 osób, robiliśmy na sali 6 czerwca, córcia równo 12 tygodni wszystko wyszło pięknie.
 

Załączniki

  • inCollage_20210607_160746682.jpg
    inCollage_20210607_160746682.jpg
    384,7 KB · Wyświetleń: 105
Spokojnie, takie wcześniactwo to nie problem ale oczywiście u każdego dziecka może być trochę inaczej. Moja koleżanka urodziła dokładnie tak samo jak ja i też mały bez żadnych problemów rósł więc nie ma co się martwić 🙂
no właśnie takie wczesniactwo to większy problem bo dotychczas zajmowano się tylko tymi skrajnymi wcześniakami a teraz w Europie coraz więcej rodzi się późnych wcześniaków o których mało lekarze wiedzą i trochę wszystko na oślep robią. właściwie to nie powinnam pisać skrajny albo późny bo wczesniak to wczesniak nie bez kozery ciąża powiną trwać 40 tc każdy lekarz to powie przynajmniej nam tak mówili.
polecam wejść na grupę Facebook wcześniaków i rodziców wcześniaków nie ważne z którego tygodni skarbnica wiedzy czasem coś nam umknie w niemowlęcy wieku a objawi się w wieku 5 lat ot tak
także jednak aż tak swobodnie nie podchodzę do tego bo lekarz nie zalecił 😉
 
reklama
Do góry