reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Tak to jest jak człowiek cieszy się z zajebjstego samopoczucia i mówi o tym głośno. To nie był jednorazowy incydent wczoraj z wymiotami a widocznie u mnie to wszystko później, dużo później [emoji85] dzisiaj wieczorem wychodzę ze znajomymi wiec mam nadzieje ze do tego czasu się ogarnę. Wiec dziewczyny bez objawów... nie zamartwiać się cieszyć się (nie za głośno[emoji85]) bo wszystko może zmienić się w ciągu jednego dnia

Dokładnie, wszystko może się zmienić w każdej chwili. Ja wczoraj jeszcze w dzień pochwaliłam, że lepiej się czuję, a wieczór już spędziłam nad toaletą wymiotując[emoji1785]
Dzisiaj też mdli od samego rana[emoji52]
Także trzeba doceniać te momenty, kiedy jest lepiej, bo nigdy nie wiadomo kiedy coś się zmieni[emoji85]
 
Dzięki :)

Na taką mam nadzieję, poprzednią straciłam na początku lutego (poronienie zatrzymane, 12 tc, bliźniacza) i teraz bardzo się stresuję, ale mam nadzieję że tym razem się uda :)
Bardzo mi przykro, ja też miałam dwa lata temu w 11tc 24.09.19 poronienie chybione. (Zatrzymane) 😞
Druga ciążę straciłam rok temu w 6+3tc 😞 więc wiem co przeżywasz.
Też się martwię, a zarazem mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. 15go we wtorek się okaże, czy moja dzidzia się prawidłowo rozwija.
Nie powiem im bliżej wizyty tym większy stres.
 
Powiedzcie mi proszę czy testy o których wspominacie sanco czy Nifty robicie dodatkowo Przed usg prenatalnym ? Czy po jak wyjdą wam jakieś nieprawidłowości . Sama się zaczynam zastanawiać czy jest sens jeśli wsYstko dobrze wyjdzie na usg robić dodatkowe badania ? Moja pierwsza ciąża nigdy tych testów nie robiłam i jestem ciekawa jakie macie do tego podejscie .
 
Ja mam pęknięte albo złamane żebro tak czuje. W poniedziałek pójdę do lekarza bo u nas w szpitalu nic mi nie pomogą bo rtg mieć nie mogę jedynie usg a to musi być dobry lekarz żeby to sprawdził. Od czwartku mnie boli ale dzisiaj to już nawet kichnąć nie mogę... Lekko odkaszlne i tak się z bólu zwijam... Masakra nikomu tego nie życzę. Mama jest pielęgniarka owinęła mi bandazem i kazała robić zimen okłady.
 
reklama
Czuje się jak głupek... jakbym sama nie mogła wszystkim w odpowiednim czasie powiedzieć z narzeczonym... teściowie się wygadali (nie są lepsi od mojej mamy) babci a babcia cioci i dzwonią z gratulacjami a my nie wiemy o co chodzi... 😡
 
Do góry