reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Cześć! Można dołączyć? Jeszcze brak pewności, ale raczej termin mocno na luty.
Dziś byłby dopiero 30 dzień cyklu. Beta z poniedziałku (14.06) - 8820 🤭

Dziś pierwsze usg - wiem, że wcześnie, ale pierwsza ciąża była podtrzymywana i z założonym pessarem.
Ciekawe czy uda się dziś cokolwiek zobaczyć 🙄 Przy jakiej becie coś widziałyście? Chyba muszę odkopać starą kartę ciąży 😆

Póki co gratuluję wszystkim i lecę nadrobić wasze posty!
Czyli w 28dc wyszła Ci tak wysoka beta? O kurczaki 🤩 na którą masz wizytę? Daj koniecznie znać co było widać na USG ☺

Ja również 22/02
@Mahoniowa @wiola0904 przypomnijcie kiedy miałyście ostatnią miesiączkę? 😋
 
Wczoraj beta prawie 4 tys. Jestem po biochemicznej, więc zalecił brać duphaston. Mówił, że dobrze jak jest progesteron powyżej 20.
 
reklama
Czyli w 28dc wyszła Ci tak wysoka beta? O kurczaki 🤩 na którą masz wizytę? Daj koniecznie znać co było widać na USG ☺



@Mahoniowa @wiola0904 przypomnijcie kiedy miałyście ostatnią miesiączkę? 😋
Ja ost miesiączkę miałam 11 mają, z tym, że u mnie cykle 35dniowe mniej więcej. Beta z poniedziałku 489. Jutro powtarzam więc trzymajcie kciuki :)
 
Do góry