reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Weź może jedna a jak nie pomoże to dołóż drugą. Myślę że po jednej tabletce ból powinien przejść

Oo, ja pracuje w żłobku ☺ ale na najstarszej grupie więc tam już takie prawie "przedszkolaki" 😋 wczoraj na wizycie lekarz sugerował już l4 bo to jednak wylęgarnia wirusów 🤷‍♀️ do lipca szybko zleci a później będziesz już legalnie wypoczywac ☺

Ja miałam 13 maja. I cykle miałam 29/31 dni ale cykl przed ciąża trwał 26 dni tylko, a w tym w którym zaczęłam już w 12dc byłam po owulacji 🙄 więc kompletnie nie wiem jak liczyć tą moją ciążę 😋
Ja czekam na usg bo test wyszedł pozytywny 6dni przed terminem miesiączki więc coś wcześniej musiałam mieć owulacje. Ja dopiero od 3 miesięcy mam okres w ogóle. Karmiłam synka piersią i dopiero jak go odstawiłam to miesiączka się pojawiła.
 
Ja jutro mam wizytę ,na którą umawiałam się nie mając zupełnie pojęcia że jestem w ciąży 🤣 jutro będę mieć 5+0 więc zobaczymy czy coś zobaczymy 🤣 w poprzedniej ciąży poszłam jak było 5+5 , wtedy tez już widziałam i słyszałam bojące serduszko. Ogólnie jesteś dość zestresowana, pierwsza ciążę straciłam , było to poronienie zatrzymane więc nie obyło się bez szpitala.. było to już dawno temu ale za każdym razem wraca jak bumerang i się boję bo przeżyłam swoję.
U mnie prócz @ zero objawów i tak jak pisałam wcześniej stresuję mnie to nie miłosiernie , przybieram sobie do głowy różne scenariusze..
 
Ja czekam na usg bo test wyszedł pozytywny 6dni przed terminem miesiączki więc coś wcześniej musiałam mieć owulacje. Ja dopiero od 3 miesięcy mam okres w ogóle. Karmiłam synka piersią i dopiero jak go odstawiłam to miesiączka się pojawiła.
W jakim wieku jest Twój synek? Mój dzisiaj 8 miesięcy.. Ciekawe czy są jeszcze wśród nas takie z maluszkami 😊
 
Ja jutro mam wizytę ,na którą umawiałam się nie mając zupełnie pojęcia że jestem w ciąży 🤣 jutro będę mieć 5+0 więc zobaczymy czy coś zobaczymy 🤣 w poprzedniej ciąży poszłam jak było 5+5 , wtedy tez już widziałam i słyszałam bojące serduszko. Ogólnie jesteś dość zestresowana, pierwsza ciążę straciłam , było to poronienie zatrzymane więc nie obyło się bez szpitala.. było to już dawno temu ale za każdym razem wraca jak bumerang i się boję bo przeżyłam swoję.
U mnie prócz @ zero objawów i tak jak pisałam wcześniej stresuję mnie to nie miłosiernie , przybieram sobie do głowy różne scenariusze..
Ja też nie mam żadnych objawów nawet lepiej się czuję jak przed ciążą i też mnie to zastanawia, wizytę mam dopiero za dwa tygodnie, ciężko mi będzie to wytrzymać.
 
#Stelle jestesmy na podobnym etapie tylko dziwne ze jak teraz wpisuje w kalkulator co do daty porodu i wylicza mi 18 luty a nie 22. Inny na 17 lutego i ze jestem dzis 5tydzien ciazy 😆 nie wiem co ja wtedy wpisalam hmm

Ostatnia miesiaczke mialam 14 maja a owulke 28maja.
 
reklama
Do góry