reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
Hej dziewczyny. Jestem tu nowa, wasze forum znalazłam dziś 🙈 pozytywny test wyszedł w poniedziałek, totalne zaskoczenie chociaż ciąża planowana. Z aplikacji wychodzi mi 4+5dni, do lekarza mam dopiero w lipcu. Czy powinnam przyjmować jakieś suplementy? To moja pierwsza ciąża a kwas foliowy łykami od lutego 😊
Jakbym czytała o sobie! Też u mnie jest 4+5 i też planowana ale totalne zaskoczenie. Tylko u mnie ten problem że piłam alkohol wtedy kiedy nie powinnam więc zamiast radości załamka. Co do suplementów to dalej bierz kwas foliowy i dokup suplement dla kobiet w początkach ciąży. Ja biorę peregna plus, przegra dha i cynk.
 
Jakbym czytała o sobie! Też u mnie jest 4+5 i też planowana ale totalne zaskoczenie. Tylko u mnie ten problem że piłam alkohol wtedy kiedy nie powinnam więc zamiast radości załamka. Co do suplementów to dalej bierz kwas foliowy i dokup suplement dla kobiet w początkach ciąży. Ja biorę peregna plus, przegra dha i cynk.
Też piłam alkohol, nawet w niedzielę a wieczorem wzięłam leki przeciwbólowe bo brzuch bolał jak na okres. Mama nadzieję że będzie wszystko ok. U mnie totalne zaskoczenie bo przez organizacje ślubu nie było czasu na regularne igraszki itp. po nocy poślubnej wyszedł cudowny prezent 😊 czekam tylko na wizytę u gina i potwierdzenie, że wszystko jest ok 😊
 
Ja już się niestety nakręcam... Brzuch mnie już w ogóle nie boli, cycki coraz mniej już mogę je normalne dotykać... Do tego ten pęcherzyk bez niczego w środku... Juz wiem i czuję że coś jest nie tak.
Kochana, ja wczoraj też cały dzień spamowałam na forum swoimi obawami. Dzisiaj cycki znowu są bardziej wrażliwe więc to będzie się chyba zmieniać. Też jestem tylko na etapie pęcherzyka. Po tych wczorajszych stresach znowu miałam sen o poronieniu... Że beta zmalała i czekałam już w szpitalu aż się zacznie 🤨 wiem o ciąży od 12 dni a to już mój trzeci koszmar tego typu🤦‍♀️ ciągle przechodzi mi przez myśl żeby umówić się na przyszły tydzień na dodatkową wizytę ale walczę z tym na razie... Cała ciąża będzie stresującą a my już a początku odchodzimy od zmysłów 🙄
Beta dwa dni temu 1992. Dzisiaj niestety tylko 2318 więc bardzo mało. Progesteron 9 a norma dla 1 trymestru między 11-40.Jestem podłamana
Robiłaś w tym samym laboratorium? Przyrost jest faktycznie niski ale różne cuda się zdarzają. Ja już wczoraj pisałam o tym że w przypadku bety ciężko generalizować. Progesteron jest tragicznie niski. Jak masz możliwość to skontaktuj się ze swoim lekarzem żeby przepisał Ci duphaston albo luteine
 
@FitMum pisałaś, że najlepiej umawiać się na wizytę po 7tyg żeby oszczędzić sobie tego stresu. Ja chciałam iść dopiero w 6tyg najwcześniej ale cały czas obawiałam się jeszcze ciąży pozamacicznej 😔 wytrzymałam tydzień w niewiedzy i musialam iść skontrolować czy pęcherzyk jest w macicy. I runęła lawina kolejnych zmartwień 🤦‍♀️
 
reklama
@FitMum pisałaś, że najlepiej umawiać się na wizytę po 7tyg żeby oszczędzić sobie tego stresu. Ja chciałam iść dopiero w 6tyg najwcześniej ale cały czas obawiałam się jeszcze ciąży pozamacicznej 😔 wytrzymałam tydzień w niewiedzy i musialam iść skontrolować czy pęcherzyk jest w macicy. I runęła lawina kolejnych zmartwień 🤦‍♀️
A ktory tydzień u ciebie? Jaka wielkość pęcherzyka?
 
Do góry