reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

reklama
5tc. Ani nawet nie myślę żeby teraz pojsc kochana i się martwić pęcherzykami, ciałkami żółtkowymi itp. Poczekam spokojnie półtorej tygodnia. Ja mam za sobą jeno poronienie i wiem, że co bym nie robiła, jak bardoz bym się nie stresowała to nic nie zmienię, więc zakładam, że wszystko będzie dobrze, a na wizytę pójdę gdy już powinno bi serduszko :)
miałam na myśli, ze za te półtora tygodnia powinno być coś widać 😉
 
Ehhhhh z tym alkoholem.... Ja jestem 'smakoszem' żeby nie nazwać siebie pijusem 🙈🙈🤣🤣🤷🤷🤦🤦 o ciąży z synkiem dowiedziałam się, gdy usiadłam z mężem do niedzielnego popołudniowego oglądania filmów, otworzyliśmy sobie po piwku i uwaga.... Piwo mi nie smakowało... Mi... A mi piwo zawsze smakuje 🤣🤣🤣 i to mi dało o myślenia😁😁😁 dzień wcześniej soplica malinowa u znajomych na urodzinach mi smakowala
 
Czuje się jak 💩 dzisiaj... Ból gardła w nocy nie pozwalał spać. Nos zatkany... A dzisiaj idziemy na 30stke kolegi, ma być dj, tańce a ja ledwo siedzę 🤨 tak się cieszyłam że się dzisiaj odstresuje a tu dupa. Chorowanie w ciąży jest ciężkie... Tak to piłam te herbatki typu gripex itd a teraz sama herbatka i *spam* ale to nie przynosi ulgi 😔
 
Ehhhhh z tym alkoholem.... Ja jestem 'smakoszem' żeby nie nazwać siebie pijusem 🙈🙈🤣🤣🤷🤷🤦🤦 o ciąży z synkiem dowiedziałam się, gdy usiadłam z mężem do niedzielnego popołudniowego oglądania filmów, otworzyliśmy sobie po piwku i uwaga.... Piwo mi nie smakowało... Mi... A mi piwo zawsze smakuje 🤣🤣🤣 i to mi dało o myślenia😁😁😁 dzień wcześniej soplica malinowa u znajomych na urodzinach mi smakowala
Haha dobre

Ja sie w końcu umówiłam z kolezanka na piwko w barze.. Taka radocha ktora chciałyśmy powtórzyć i drugi i 3 raz choc ja pijus slaby hahaha... a tu 2 kreski😂
 
Czuje się jak 💩 dzisiaj... Ból gardła w nocy nie pozwalał spać. Nos zatkany... A dzisiaj idziemy na 30stke kolegi, ma być dj, tańce a ja ledwo siedzę 🤨 tak się cieszyłam że się dzisiaj odstresuje a tu dupa. Chorowanie w ciąży jest ciężkie... Tak to piłam te herbatki typu gripex itd a teraz sama herbatka i *spam* ale to nie przynosi ulgi 😔
Zdrówka kochana! Nie przychodzi mi nic do głowy co mógłbym polecić. Ewentualnie inhalacje jeśli masz nebulizator.
 
Czuje się jak 💩 dzisiaj... Ból gardła w nocy nie pozwalał spać. Nos zatkany... A dzisiaj idziemy na 30stke kolegi, ma być dj, tańce a ja ledwo siedzę 🤨 tak się cieszyłam że się dzisiaj odstresuje a tu dupa. Chorowanie w ciąży jest ciężkie... Tak to piłam te herbatki typu gripex itd a teraz sama herbatka i *spam* ale to nie przynosi ulgi 😔
Łączę się w bólu, tylko mnie alergia meczy 🤧

Spróbuj ciepłe mleko z miodem, czosnkiem i łyżką masła, może mało smaczne, ale pomaga

Na bol gardła chyba można tantum verde w sprayu, a na zatkany nos olejki eteryczne polecam
 
Też piłam alkohol, nawet w niedzielę a wieczorem wzięłam leki przeciwbólowe bo brzuch bolał jak na okres. Mama nadzieję że będzie wszystko ok. U mnie totalne zaskoczenie bo przez organizacje ślubu nie było czasu na regularne igraszki itp. po nocy poślubnej wyszedł cudowny prezent 😊 czekam tylko na wizytę u gina i potwierdzenie, że wszystko jest ok 😊
Trzymam kciuki żeby wszystko było ok:-)
 
Czuje się jak 💩 dzisiaj... Ból gardła w nocy nie pozwalał spać. Nos zatkany... A dzisiaj idziemy na 30stke kolegi, ma być dj, tańce a ja ledwo siedzę 🤨 tak się cieszyłam że się dzisiaj odstresuje a tu dupa. Chorowanie w ciąży jest ciężkie... Tak to piłam te herbatki typu gripex itd a teraz sama herbatka i *spam* ale to nie przynosi ulgi
Kiedyś słyszałam że osceniseptem można gardło leczyć i w poprzedniej ciąży o ile pamiętam nawet mi pomogło
 
reklama
Łączę się w bólu, tylko mnie alergia meczy 🤧

Spróbuj ciepłe mleko z miodem, czosnkiem i łyżką masła, może mało smaczne, ale pomaga

Na bol gardła chyba można tantum verde w sprayu, a na zatkany nos olejki eteryczne polecam
Mnie również męczy alergia. Jak sobie z tym radzisz? Ja po teście od razu przestudiowałem ulotkę i odstawiłam leki. Po rozmowie telefonicznej z lekarzem okazało się że dobrze że odstawiłam leki bo w pierwszym trymestrze nie są zalecane
 
Do góry