reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Poznajcie mojego małego fistaszka. Niestety trafiłam na jakiegoś marnego lekarza (mimo że prywatny) który stwierdził że nie da się określić daty porodu ani po zarodku bo jest za malutki ani po pęcherzyku chociaż pęcherzyk nie jest mały nie wiem zdziwiło mnie to ale powiedział że skoro mieliśmy monitoring to data porodu powinna być około 17 lutego. Cóż nie jestem może usatysfakcjonowana do końca ale cieszę się że go zobaczyłam ☺️☺️❤️❤️❤️ Teraz tylko spokojnie czekać do 5.07 i już na bank będzie serduszko. 😁.
Kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?😁
 
reklama
Dziewczyny ratujcie 😔 naczytałam się o przyroście HCG, poszłam zrobić badanie w środę i dziś. W środę 37 421,2 mlU/ml, dziś 46 171, 1 mlU/ml. W dodatku progesteron 14,6 na/ml. Boję się, że dzieje się coś złego, bo przyrost jest nieprawidłowy 😢 wizyta u ginekologa we wtorek dopiero.
 
Poznajcie mojego małego fistaszka. Niestety trafiłam na jakiegoś marnego lekarza (mimo że prywatny) który stwierdził że nie da się określić daty porodu ani po zarodku bo jest za malutki ani po pęcherzyku chociaż pęcherzyk nie jest mały nie wiem zdziwiło mnie to ale powiedział że skoro mieliśmy monitoring to data porodu powinna być około 17 lutego. Cóż nie jestem może usatysfakcjonowana do końca ale cieszę się że go zobaczyłam ☺️☺️❤️❤️❤️ Teraz tylko spokojnie czekać do 5.07 i już na bank będzie serduszko. 😁.
Witaj Fistaszku. Szybko zleci do 5 lipca 😊
 
Dziewczyny ratujcie 😔 naczytałam się o przyroście HCG, poszłam zrobić badanie w środę i dziś. W środę 37 421,2 mlU/ml, dziś 46 171, 1 mlU/ml. W dodatku progesteron 14,6 na/ml. Boję się, że dzieje się coś złego, bo przyrost jest nieprawidłowy 😢 wizyta u ginekologa we wtorek dopiero.
Beta powyżej 6000 juz tak szybko nie przyrasta. Teraz to lekarz i usg. Spokojnie 😉
 
Dziewczyny ratujcie 😔 naczytałam się o przyroście HCG, poszłam zrobić badanie w środę i dziś. W środę 37 421,2 mlU/ml, dziś 46 171, 1 mlU/ml. W dodatku progesteron 14,6 na/ml. Boję się, że dzieje się coś złego, bo przyrost jest nieprawidłowy 😢 wizyta u ginekologa we wtorek dopiero.
Kochana a kto Ci kazał robić betę na tym etapie🙈🙈🙈 ? I niepotrzebnie się zadręczać ?Ona tylko na początku się podwaja potem jej wartości rosną już inaczej , dużo wolniej. Ja np zrobiłam ostatni raz przed usg gdzie wartość jej była ponad 3000 i tu STOP . progesteron rzeczywiście niski możesz się poratować duphastonem i najlepiej skonsultować wynik z lekarzem .
Ale Bety nie robi się już na takim etapie- to naprawdę niepotrzebny stres i nerwy .
 
Dziewczyny ratujcie 😔 naczytałam się o przyroście HCG, poszłam zrobić badanie w środę i dziś. W środę 37 421,2 mlU/ml, dziś 46 171, 1 mlU/ml. W dodatku progesteron 14,6 na/ml. Boję się, że dzieje się coś złego, bo przyrost jest nieprawidłowy 😢 wizyta u ginekologa we wtorek dopiero.
W którym tygodniu ciąży jesteś? Przy takich wysokich wartościach nie ma sensu badać bety bo już po 1000 zaczyna przyrastać wolniej. Progesteron faktycznie mógłby być wyższy ale skontaktuj się z lekarzem i pewnie przepiszę Ci duphaston
 
Kochana a kto Ci kazał robić betę na tym etapie🙈🙈🙈 ? I niepotrzebnie się zadręczać ?Ona tylko na początku się podwaja potem jej wartości rosną już inaczej , dużo wolniej. Ja np zrobiłam ostatni raz przed usg gdzie wartość jej była ponad 3000 i tu STOP . progesteron rzeczywiście niski możesz się poratować duphastonem i najlepiej skonsultować wynik z lekarzem .
Ale Bety nie robi się już na takim etapie- to naprawdę niepotrzebny stres i nerwy .
Nikt, sama z siebie głupia poszłam i zrobiłam, wynik wklepałam w kalkulator internetowy i teraz panikuje, aż mi się od tego wszystkiego na wymioty zbiera 🤢
 
W którym tygodniu ciąży jesteś? Przy takich wysokich wartościach nie ma sensu badać bety bo już po 1000 zaczyna przyrastać wolniej. Progesteron faktycznie mógłby być wyższy ale skontaktuj się z lekarzem i pewnie przepiszę Ci duphaston
7t3d, duphaston mam w domu nawet, bo wykupiłam zapas kiedyś.
 
reklama
Obyś miała rację. Bo ja już płacz, sprawdzanie cycków (robię to po 7383930 razy na dzień, niekontrolowanie nawet) czy są dalej obolałe i histeria. 🥺
Czemu siebie tak krzywdzicie i popadacie w paranoje ….
Co innego jakbyście plamiły, krwawiły miały silne bóle czy coś rzeczywiście dolegało . To jest natura - czy będziesz płakać , stawać na jednej ręce , sprawdzać betę do końca ciąży co 2 dni - nic tego nie zmieni , co ma byc to będzie . Zadręczanie się i popadanie w takie stany źle wpływa nie tylko na Ciebie ale przedewszystkim na płód . Organizm przyzwyczaja się ze jest w ciąży … cycki prędzej czy później przestaną Cię bolec … co wtedy ??? 🙈
 
Do góry