reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Tak chce w tym cyklu mieć transfer. Jak być w ciąży to tylko z naszą @fredka84 która jak już dobrze zerknęłam ma piękną betę😍
Jessssui, co to będzie 😍. Dziś chyba nie usnę ❤️. Boże, co ja przeżyłam 🤦. Ja chyba serio muszę mieć jakieś leki na uspokojenie🤦
Wreszcie mogę się skupić na innych. Na Tobie, na Kamilce 😊
 
Dziewuszki, ja dopiero wróciłam do domu. Ale powiem Wam, że serio, miałam stan przedzawałowy w tym aucie jak czytałam wyniki. Potem cała drogę do domu jechałam i ryczałam ❤️. Wiem, że każda to pisze, ale ja naprawdę nie mogę w to uwierzyć❤️. Oglądałam te wyniki z każdej strony. Nazwisko sprawdzałam, datę, PESEL - czy to napewno są moje. Kuwa, i są moje❤️. Obiecałam sobie się trochę cieszyć, bo żyję w ogromnym stresie od samej stymulacji, bo to jest moja ostatnia próba...
Baba kazała przyjechac na wizytę za dwa tygodnie. Pęcherzyk będzie chyba szybciej ale nie wiem czy w moim stanie psychicznym dam radę jechać...
Wiem co @Natsnats przeżywała w związku ze spłaszczonym pęcherzykiem i okazało się że miała tylko niepotrzebny stres.
No nic, na razie jestem chyba w ciunży 😅. Ja pierdziulę, ale to brzmi 😍
Kuźwa znowu ryczę 🤦 🙈 Kochana nie chyba a na pewno jesteś w ciąży ❤️❤️❤️❤️ brzmi to przepięknie 😍😍😍❤️ Tak bardzo się cieszę , jesteś mi bliska jak i za razem obca osoba, twoja betę przyzywalam jak swoją własną. Już nie mogę doczekać się pierwszego zdjęcia z USG 🙈 ja jak zobaczyłam pęcherzyk ciążowy to płakałam jak głupia 🙈tak że wiem co przeżywasz ... Życzę Ci duzooo zdrówka i mniej nerwów ❤️ Rosnijcie zdrowo ty i twój mały człowieczek w brzuszku , a może i dwa 🤔🤔🤔 A twój placek niech dwoi się i troi aby wam dogadzać ❤️❤️❤️❤️ ( wpraszamy się na pępkowe już Cię o tym informuje 😜🤣🤣🤣🤭) buziaki w sam środek brzuszka dla maleństwa 😘😘😘❤️❤️❤️❤️
 
UWAGA UWAGA ZBIERAM ZAPISY NA WICECZKE DO @fredka84 za 7 miesięcy organizować jej Baby shower 😁 no dobra trochę szybciej ... Nie zjedziemy się wszystkie do niej na ostatni miesiąc ciąży może być ciut szybciej 😁 co wy na to 😁 tylko trzeba to zrobić tak żeby ona nie wiedziała o tym 🤣🤣🤣🤣🤣🙈 Fredka omiń ten post 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🤭ja pierdziele zajoba mam 🤣🤣🤣🤣🤣🤭
Kuwa, też bierzesz jakieś narkotyki, he 😂. Daj trochę na rozluźnienie 😜
Jeszcze dużo może się wydarzyć... Trochę się złych rzeczy naogladalam na naszym forum...
 
Kuwa, też bierzesz jakieś narkotyki, he 😂. Daj trochę na rozluźnienie 😜
Jeszcze dużo może się wydarzyć... Trochę się złych rzeczy naogladalam na naszym forum...
Nie patrz na forum, jesteś w ciąży, każdy ma swoją kartę i u ciebie może być inaczej niż u kogoś innego, ciesz się tą betą bo kiedy jak nie teraz, tyle czekałaś to się ciesz a jak będzie powód do smutków to będziesz się smucić na razie nie masz powodu.
 
reklama
Do góry