reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Piesze szybko bi siedzę w pracy na parkingu i mam kuwa zawal. To nie na moje nerwy, ja pier.dole
Beta 256,7

pan na monitoringu musial mieć ciekawie ;)

rybko kochana ~! tak bardzo się ciesze :) Gratuluje! Tak to się dzieje !! I to Twój wynik!

piękna beta :)

ciekawe czy będzie łyse, czy futrzaste - nie wiem jak się ludzkie mini fredki rodzą :p :p

chłop pewnie oszalał z radości co ??

:)


UWAGA UWAGA ZBIERAM ZAPISY NA WICECZKE DO @fredka84 za 7 miesięcy organizować jej Baby shower 😁 no dobra trochę szybciej ... Nie zjedziemy się wszystkie do niej na ostatni miesiąc ciąży może być ciut szybciej 😁 co wy na to 😁 tylko trzeba to zrobić tak żeby ona nie wiedziała o tym 🤣🤣🤣🤣🤣🙈 Fredka omiń ten post 🤣🤣🤣🤣🤣🙈🤭ja pierdziele zajoba mam 🤣🤣🤣🤣🤣🤭

Ale to trzeba coś pokombinować bo z gołą łapą się nie wbijemy...

No więc sporo alko bierzemy (ona i tak nie wypije :D)

Jakaś dobra zagrycha - na occie - bo nie zje :p

A dla głównego gościa imrezy się coś wymyśli. Teraz mnóstwojest tych akcesori dla gryzoni ;)

Tylko Ciiii bo się k... wyda !
 
reklama
U mnie tez wizyta dopiero w 24dpt przy blastce i 26dpt przy 3 dniowym i serducho juz bylo.
Twoja beta bardzo przypomina moja z Lilka [emoji171]
10dpt - 36,4
12dpt - 110,2
14dpt - 256,7
Moja wyrocznia Aduś mówi że jest wszystko w porządku ❤️
Ja i tak wcześniej nigdzie nie pójdę na USG bo w sumie nie mam gdzie 🤷. Baba każe, ja się słucham.
Nie spieszy mi się do tego stresu co dziś przeżyłam....
 
I nie będziesz robić bety?
Ja bym oszalała [emoji3061]
pomiędzy betami byłam jak narkoman na głodzie [emoji23]
Zrobiłam ich aż 8 [emoji23] ostatnia jak była 48tys [emoji16]
Nie będę robić. Przecież mówię że nie chcę już tego przeżywać. No taka dziwna jestem. A zresztą i tak już mam problem w pracy że tak często wychodzę 🥴
 
Właśnie przyszły wyniki proga z soboty, 33ng/ml, może być?
Przy takich dawkach co już bierzesz to jest wystarczający bo on Ci z czasem będzie rósł.. Są lekarze co przy takim poziomie zwiększają dawki ale to raczej na crio przy sztucznym cyklu. Pamiętam że miałaś zawsze niski ten prog więc teraz poziom powyżej 30 to właśnie też ciąża napędza
 
Dziękuję ❤️. A co tam u Was? Zdrowi? Jak sobie radzisz? Mąż w kraju czy za granicą?
Dziękuję. Zdrowi❤️ choć przy tych upałach zastanawiam się czy mi na łeb nie siadło🤭 córcia nam rosnie, zaraz skończy 9mcy. Nie wiem kiedy to zleciało.. mąż raz tu raz tam z przewagą na tu przez tą pandemię. Inaczej. Jak już jest praca to jedzie na dluuugo jak wraca to też na dluuugo. Jest ciężko momentami ale daje rade. Chyba. Zosia samosia jestem🤷baardzoooo mało tu zaglądam, ale mam kontakt z super laskami, które mi doniosły o Waszym szczęściu ❤️ ciągle trzymam kciuki za wszystkie, nawet za te, których nie znam. Powodzenia ❤️ będziesz gruba 😍
 
reklama
10dpt - 36,4
12dpt - 110,2
14dpt - 256,7
Moja wyrocznia Aduś mówi że jest wszystko w porządku [emoji3590]
Ja i tak wcześniej nigdzie nie pójdę na USG bo w sumie nie mam gdzie [emoji1745]. Baba każe, ja się słucham.
Nie spieszy mi się do tego stresu co dziś przeżyłam....
Dobra sprawdziłam - z Lilka 3 dniowcem moim w 13dpt mialam 147. Klinika mi wtedy powiedziała, ze nie powtarzamy, bo wynik jest bardzo dobry. I nie powtorzylam.
Wg mnie jest super [emoji4]
 
Do góry