reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

reklama
Cześć dziewczyny, jak się dziś czujecie? Bardzo doskwierają Wam upały?
U mnie ratunkiem jest woda z imbirem, miętą i lodem, bo wody w temperaturze pokojowej nie daję rady przyjąć.

Miłego dnia 🤗
U mnie ciężko. Jest mi niedobrze przez 24h, co chwilę słabo mi się robi... A tu trzeba dać radę funkcjonować przy 8,5 miesięcznym dzieciaczku, bo jesteśmy same w domu 🥺
 
Powiedzcie jak u was z objawami - u mnie w jakimś 6 tygodniu były straszne zawroty głowy, od jakiegoś tygodnia (aktualnie 9 + 4) mdłości, zgaga, "gula" w gardle, dzisiaj "zaliczone" pierwsze poranne wymioty...
Dziewczyny, które jesteście na nieco dalszym etapie - minęło? trwa?
 
Ostatnia edycja:
Nie bój się, pomyśl, że dziś już będziesz pewna, co i jak ☺️ W którym jesteś tygodniu?

Dziekuje. Niby 9+6 ale ciaza troszke młodsza byla na pierwszym usg.

U mnie ciężko. Jest mi niedobrze przez 24h, co chwilę słabo mi się robi... A tu trzeba dać radę funkcjonować przy 8,5 miesięcznym dzieciaczku, bo jesteśmy same w domu 🥺
U nas na pokładzie 15 miesięcznik który nie akceptuje spacerow w wozku musi biegac nigdy za reke, trzeba go strasznie pilnować. A ja mdlosci, wymioty, w upale nie mamy na osiedlu cienia zupelnie. Odpuściłam spacery bo sie nie da. Tez sama na pokładzie jestem , tata w delegacji. Czekam na burze i deszcz.... i odzyskanie sily
 
reklama
Do góry