reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lutowe mamusie 2022

Cześć Dziewczyny 😊 Jak samopoczucie? Do nas w końcu ochłodzenie przyszło więc zaczęłam funkcjonować 😅 W domu posprzątane, dzieciaki odstawione, pralka wstawiona, dopijam kawkę, miłego dnia ☺️
U mnie 7.26..nie spie od 6.30 i jestem zombie.. Zaznacze ze chodze spac po 24 😑 (praca)
Moje kochane dzieciątko postanowiło wstawać wcześniej 🤯

A tak czuje sie ok

Dopije i lece tez ogarniać
Dzis przed pracą ulepię pierogi z serem😍 do polania musem truskawkowym
 
reklama
Dziewczyny mnie strasznie boli gardło, pomóżcie z jakimś sposobem na to
Ja zawsze plucze woda z Solą. Gorzej jak ma sie mdlosci. Ale mi to zawsze pomagalo. Zaczynalam jak tylko cos zaczynalam czuć. Mam nadzieję ze długo cie to nie bedzie męczyć :(
Też mialo sie kiedy przyplątać
 
Ja zawsze plucze woda z Solą. Gorzej jak ma sie mdlosci. Ale mi to zawsze pomagalo. Zaczynalam jak tylko cos zaczynalam czuć. Mam nadzieję ze długo cie to nie bedzie męczyć :(
Też mialo sie kiedy przyplątać
Dziękuję serdecznie. Gorączka 37,7 i ten bol gardła, czy to nie zaszkodzi dziecku 5t5d?
 
Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u ginekologa. Widoczny pęcherzyk, który jest prawidłowo ulokowany, ale brak echa zarodka. Pani ginekolog powiedziała, że jest o wiele za wcześnie. Nie określiła konkretnie wieku ciąży. Wygląda na młodszą niż obliczenia na podstawie ostatniego cyklu, więc owulacja musiała być później. Moja beta w poniedziałek wynosiła 6915. Ginekolog zleciła mi różne badania, mam również zażywać progesteron. Kolejna wizyta dopiero za prawie trzy tygodnie. Trochę mnie to wszystko przeraża. To czekanie najgorsze. Mam już myśli, aby iść wcześniej do innego ginekologa, ale z drugiej strony co mi to da, skoro jest za wcześnie. Zazdroszczę tym z Was, które mają już pewność, że wszystko jest w porządku. No ale będzie co ma być. Niektóre rzeczy są niezależne od nas, ale oby wszystko było dobrze. Miłego dnia! 🙂
 
Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u ginekologa. Widoczny pęcherzyk, który jest prawidłowo ulokowany, ale brak echa zarodka. Pani ginekolog powiedziała, że jest o wiele za wcześnie. Nie określiła konkretnie wieku ciąży. Wygląda na młodszą niż obliczenia na podstawie ostatniego cyklu, więc owulacja musiała być później. Moja beta w poniedziałek wynosiła 6915. Ginekolog zleciła mi różne badania, mam również zażywać progesteron. Kolejna wizyta dopiero za prawie trzy tygodnie. Trochę mnie to wszystko przeraża. To czekanie najgorsze. Mam już myśli, aby iść wcześniej do innego ginekologa, ale z drugiej strony co mi to da, skoro jest za wcześnie. Zazdroszczę tym z Was, które mają już pewność, że wszystko jest w porządku. No ale będzie co ma być. Niektóre rzeczy są niezależne od nas, ale oby wszystko było dobrze. Miłego dnia! 🙂
A kiedy miałaś ostatnią miesiączkę?
 
Cześć Dziewczyny 😊 Jak samopoczucie? Do nas w końcu ochłodzenie przyszło więc zaczęłam funkcjonować 😅 W domu posprzątane, dzieciaki odstawione, pralka wstawiona, dopijam kawkę, miłego dnia ☺️
Zazdro bo małopolskie parówy ciąg dalszy . Ani grama deszczyku ani grama ochłodzenia😵‍💫😵‍💫😵‍💫🌡
 
Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u ginekologa. Widoczny pęcherzyk, który jest prawidłowo ulokowany, ale brak echa zarodka. Pani ginekolog powiedziała, że jest o wiele za wcześnie. Nie określiła konkretnie wieku ciąży. Wygląda na młodszą niż obliczenia na podstawie ostatniego cyklu, więc owulacja musiała być później. Moja beta w poniedziałek wynosiła 6915. Ginekolog zleciła mi różne badania, mam również zażywać progesteron. Kolejna wizyta dopiero za prawie trzy tygodnie. Trochę mnie to wszystko przeraża. To czekanie najgorsze. Mam już myśli, aby iść wcześniej do innego ginekologa, ale z drugiej strony co mi to da, skoro jest za wcześnie. Zazdroszczę tym z Was, które mają już pewność, że wszystko jest w porządku. No ale będzie co ma być. Niektóre rzeczy są niezależne od nas, ale oby wszystko było dobrze. Miłego dnia! 🙂
Kochana nie masz czego zazdrościć . To ze niektóre z nas widziały zarodek czy serduszko nie daje nam żadnej pewności ze na kolejnym usg będzie tak samo . To jest ciągły strach i ciągły lęk .Trzeba troszkę odpuścić bo można zwariować ,tez mi mija 2 tygodnie odkąd noe wiedzę dzidzi , wizytę mam w środę , różne są myśli ale trzeba byc nastawionym pozytywnie . Będzie dobrze i szybciutko Ci zleci ✊🏻✊🏻✊🏻
 
Zazdro bo małopolskie parówy ciąg dalszy . Ani grama deszczyku ani grama ochłodzenia😵‍💫😵‍💫😵‍💫🌡
U nas wczoraj było cudownie 🥺 24 stopnie i zachmurzone, było tak rześko 🥰 dzisiaj też jeszcze nie ma skwaru ale popołudniu ma być 30 stopni podobno, póki co jest zachmurzone. Mnie dobijają te wysokie temperatury, nawet mi się gotować nic nje chciało 🙈
 
reklama
Byłam wczoraj na pierwszej wizycie u ginekologa. Widoczny pęcherzyk, który jest prawidłowo ulokowany, ale brak echa zarodka. Pani ginekolog powiedziała, że jest o wiele za wcześnie. Nie określiła konkretnie wieku ciąży. Wygląda na młodszą niż obliczenia na podstawie ostatniego cyklu, więc owulacja musiała być później. Moja beta w poniedziałek wynosiła 6915. Ginekolog zleciła mi różne badania, mam również zażywać progesteron. Kolejna wizyta dopiero za prawie trzy tygodnie. Trochę mnie to wszystko przeraża. To czekanie najgorsze. Mam już myśli, aby iść wcześniej do innego ginekologa, ale z drugiej strony co mi to da, skoro jest za wcześnie. Zazdroszczę tym z Was, które mają już pewność, że wszystko jest w porządku. No ale będzie co ma być. Niektóre rzeczy są niezależne od nas, ale oby wszystko było dobrze. Miłego dnia! 🙂
Ja sama sobie ustawiłam wizyte dopiero za 3 tygodnie. A wiem co przeżywasz bo miałam podobnie w pierwszej ciąży a nawet może i gorzej.
 
Do góry