reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Tak. W dużym uproszczeniu clo wpływa na produkcję fsh i lepsze dojrzewanie pęcherzyków, a lepsze pęcherzyki po pęknięciu napędzają produkcję progesteronu.
Czyli u mnie jeśli faza lutealna była prawidłowa (14dni) to przypadkowo teraz przez clo ją sobie wydłużyłam 😣 Moja faza lutealna trwa już 18dni
 
Ja byłam u ginekologa jakieś 6 dni po owulacji i endo było w granicach 8 mm i ginekolog powiedziała, że ładne i tłuściutkie, a do zagnieżdżenia wystarczy 6mm [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Co lekarz to opinia
Dla mojego poprzedniego gina 6 mm było ok, a ta co teraz do niech chodzę mówiła że to jest mega cienkie i nie ma szans na ciążę:/
 
Dlatego mówię co lekarz to opinia[emoji85]
Ja mam u siebie tam gdzie mieszkam ginke co mi powiedziała, że 7,5 mm przed owu to liche. A teraz byłam na kontroli u swojej zaufanej w innym mieście i jak potwierdziła, ze jestem po owu to na pytanie jakie jest endo powiedziała "śliczne, tłuściutkie 7,5 mm" [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Dla mojego poprzedniego gina 6 mm było ok, a ta co teraz do niech chodzę mówiła że to jest mega cienkie i nie ma szans na ciążę:/
 
Ja to w ogóle miałam taki szatański plan, że jak zajdę w ciążę to wyjedziemy na miesiąc za granicę. Ale jak tu wyjechać na L4 to nie wiem 😂

Też patrzycie ciągle na swoje kalendarzyki? Ja zaznaczam stosunki, info o wielkości pęcherzyka też sobie wrzuciłam, bo nie pokrywa się z teoretycznym terminem owulacji i mimo że robiłam już to sto razy, liczę ciągle jaka jest szansa na zapłodnienie w tym cyklu 🤦🏽‍♀️
Ech...skad ja znam te wyliczenia, przeliczenia, obliczenia, analizy jak stad na marsa. Normalka :p
 
reklama
Hej dziewczyny! 😘
8 dzień po zastrzyku Ovitrelle i sikacz negatywny. Czyli zastrzyk się ulotnił 😅
Ale czy za te kilka dni hcg może jeszcze podskoczyć do góry? Planowałam w poniedziałek 11 dni po zastrzyku zrobić betę i w środę powtórzyć. 🤔🤔
8 dni po zastrzyku wiec po owu jestes 6-7 dni o ile w ogole do niej doszło. Bylas na usg zeby potwierdzic owu?
Tak czy siak nalepiej testuj w dniu spodziewanej @ ;)
 
Do góry