reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bebilon 1 a zmiana na bebilon AR

Roksanaaa

Początkująca w BB
Dołączył(a)
25 Maj 2021
Postów
21
Witam mój synek ma 1,5 miesiąca od początku podałam mu mleko modyfikowane Bebilon 1 ale 3 dni temu zmieniłam mu mleko(za zgoda pediatry) na Bebilon AR z powodu strasznego ulewania. Po tych 3 dniach maluch robi żółte kupki( papki) czy to normalne przy zmianie mleka? Zaznaczę ze pręży się i płacze( jakby go brzuszek bolał) czy to powod zmiany mleka?
 
reklama
Hej to
Witam mój synek ma 1,5 miesiąca od początku podałam mu mleko modyfikowane Bebilon 1 ale 3 dni temu zmieniłam mu mleko(za zgoda pediatry) na Bebilon AR z powodu strasznego ulewania. Po tych 3 dniach maluch robi żółte kupki( papki) czy to normalne przy zmianie mleka? Zaznaczę ze pręży się i płacze( jakby go brzuszek bolał) czy to powod zmiany mleka?

Witam mój synek ma 1,5 miesiąca od początku podałam mu mleko modyfikowane Bebilon 1 ale 3 dni temu zmieniłam mu mleko(za zgoda pediatry) na Bebilon AR z powodu strasznego ulewania. Po tych 3 dniach maluch robi żółte kupki( papki) czy to normalne przy zmianie mleka? Zaznaczę ze pręży się i płacze( jakby go brzuszek bolał) czy to powod zmiany mleka?
Hej to napewno przez mleko jest ono bardziej treściwe mój syn tez je jadł tylko z biegiem czasu .. przytył bardziej przez to mleko ale fakt ulewanie ustąpiło
 
Witam mój synek ma 1,5 miesiąca od początku podałam mu mleko modyfikowane Bebilon 1 ale 3 dni temu zmieniłam mu mleko(za zgoda pediatry) na Bebilon AR z powodu strasznego ulewania. Po tych 3 dniach maluch robi żółte kupki( papki) czy to normalne przy zmianie mleka? Zaznaczę ze pręży się i płacze( jakby go brzuszek bolał) czy to powod zmiany mleka?
To przez zmianę mleka, my np pijemy Bebilon comfort i córka robi zielone kupy.
Jeżeli pręży się i płacze to możesz podawać Espumisan dla bobasów i podawać do picia rumianek, tylko tak lekko zapatrzony o barwie słomkowej
 
Do góry