reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

reklama
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
Ja też się zgłaszam 😊
 
Ja mam wizytę 27.07 z usg :)


Dostaniemy nowy wątek prywatny. Będzie trzeba zrobić listę chętnych na wątek i wysłać admince. Ona utworzy prywatny wątek i doda nas z listy. W wiadomości dostaniemy link do prywatnego forum i zaczynamy od zera :) Ten oczywiście zostanie.
Będzie można zrobić tabelkę na osobnym wątku z „danymi” każdej z nas. Czyli nick, imię, wiek, data z om xzy data z usg. Miałyśmy tak z dziewczynami na lutówkach i się super sprawdziło :)



super! Cieszę sie bardzo!
My mamy na listopadówkach podobnie galerie bobasów mamy, listę mam nick,data urodzenia wcześniej terminy porodu i jest fajnie.
 
Ogórków to mam sporo tym bardziej jutro muszę iść oberwać, a na smalec jakoś mnie wzięło i najlepiej takie ogóreczki [emoji2]
Dawno nie jadłam takiej pajdy ze smalcem. Ostatnio dwa lata temu na imprezie firmowej miesiąc przed porodem 🤣 a wielbię ❤️

No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze😊 Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę 😊😊 Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki 😊
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej 😊
tak, mogą być chyba dwie czy trzy osoby moderatorami :)
Ja oczywiście chętna pierwsza na wątek zamknięty ! :D
My z Lutówkami również mamy kontakt do tej pory i tutaj i na fb. Super więzi się stworzyły :)

Też idę 27 ♥️ będzie wtedy 8+2
Na którą masz? Ja na 14:30 :D
 
Dawno nie jadłam takiej pajdy ze smalcem. Ostatnio dwa lata temu na imprezie firmowej miesiąc przed porodem 🤣 a wielbię ❤️


tak, mogą być chyba dwie czy trzy osoby moderatorami :)
Ja oczywiście chętna pierwsza na wątek zamknięty ! :D
My z Lutówkami również mamy kontakt do tej pory i tutaj i na fb. Super więzi się stworzyły :)


Na którą masz? Ja na 14:30 :D
Ok świetnie! To proszę teraz Was o informacje, kto chce być moderatorem. 😊 Jakieś typy? Ktoś chętny? Potrzebujemy 3 osób, tak będę zgłaszać admince 😊
 
No właśnie! Tak coś myślałam i dobrze[emoji4] Taki wątek też miałam na czerwcowych mamach i coś kojarzyłam, że to szło przez adminkę [emoji4][emoji4] Okej ja w każdym razie już się z nią skontaktowałam i pewnie będę musiała wysłać jej listę z naszymi nickami. Wątkiem bedzie mogło zarządzać kilka osób tj. być moderatorem?

Chętne dziewczyny na wątek prywatny zgłaszajcie się. Będę wpisywać już na listę dla adminki [emoji4]
Edit: odpiszcie na post albo go zalajkujcie będzie najłatwiej [emoji4]
Ja poprosze
Dawno nie jadłam takiej pajdy ze smalcem. Ostatnio dwa lata temu na imprezie firmowej miesiąc przed porodem [emoji1787] a wielbię [emoji3590]


tak, mogą być chyba dwie czy trzy osoby moderatorami :)
Ja oczywiście chętna pierwsza na wątek zamknięty ! :D
My z Lutówkami również mamy kontakt do tej pory i tutaj i na fb. Super więzi się stworzyły :)


Na którą masz? Ja na 14:30 :D
Oj u nas jest kilka razy do roku smalec, a że teraz ciąża i naszła mnie ochota jutro jade po słoninę i będę robić smalec [emoji2]
 
reklama
U mnie jest chyba nienajlepiej. Bliźniaki, ale jednojajowe. Lekarka powiedziała że od 20 tygodnia mogą się udusić i ze to w ogóle bardzo ciężka ciąża..
😭😭😭😭
2B3CDA3B-9753-4FE8-8955-7962488F38D4.jpeg
 
Do góry