reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wody plodowe

A w którym tyg u pani wyszlo?
Pij bardzo dużo wody około 5 litrów dziennie mi pomogło .

A na USG wszystko ok.? Nerki maleństwa ładnie pracują ?

Czasami też jest tak że dziecko wypije dużo wód płodowych i później siusia. Może akurat właśnie przy badaniu tak było.
 
reklama
Mi na wizycie kontrolnej wyszło podczas USG że nie mam wogole wód , oczywiście skierowanie do szpitala dostałam , tam się okazało że jest tych wód wystarczająca ilość. Myślę , że to też zależy od aparatu jakim robi się badanie. Tak samo na wizycie dziecko miało wagę ok 2900 a urodziła się 2560
 
U mnie są w dolnej granicy ale sa
Mi na wizycie kontrolnej wyszło podczas USG że nie mam wogole wód , oczywiście skierowanie do szpitala dostałam , tam się okazało że jest tych wód wystarczająca ilość. Myślę , że to też zależy od aparatu jakim robi się badanie. Tak samo na wizycie dziecko miało wagę ok 2900 a urodziła się 2560
 
A czy obylo się bez szpitala? Jak dzidzia rosła?
Pij bardzo dużo wody około 5 litrów dziennie mi pomogło .

A na USG wszystko ok.? Nerki maleństwa ładnie pracują ?

Czasami też jest tak że dziecko wypije dużo wód płodowych i później siusia. Może akurat właśnie przy badaniu tak było.
 
Powiedziała że na chwilę obecną nie ma potrzeby szpitala za 3 tyg mam wizytę a że wrazie czego to mam na szpital jechac
A Twój lekarz prowadzący ciążę pracuje w szpitalu? Może była by szansa , żeby zrobić Ci USG na szpitalnym aparacie, bo są bardziej dokładne
 
reklama
Powiedziała że na chwilę obecną nie ma potrzeby szpitala za 3 tyg mam wizytę a że wrazie czego to mam na szpital jechac
No to nie ma się czym przejmować... dolna granica normy to nadal norma. Gorzej jakby tam się przyplataly wielowodzia lub malowodzie ale tu jest ok. Możesz zawsze pojechać do drugiego lekarza między wizytami żeby się nie schizowac. Gdyby sytuacja była poważna to by lekarz tego nie chciał kontrolować dopiero za 3 tyg. :)
 
Do góry