reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Miesiączka po cesarskim cięciu

mysza28

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Lipiec 2020
Postów
42
Miasto
Warszawa
Hej Dziewczyny
We wtorek byłam u Lekarza kontrolnie po 7 tygodniach po cesarskim cięciu.
Mam jeszcze nie do końca obkurczoną macicę ponieważ jak to określił ginekolog po moim porodzie tak może jeszcze być (czyt. Miałam 4 cm rozwarcia i pani doktor na izbie przyjęć chciała bardzo szybko mi pomóc i wykonała masaż szyjki i zaczęłam mocno krwawic i jak się okazało zaczęło się odklejać łożysko i tętno dziecka nikło. Zdecydowali o cesarskim cięciu 2 sekundę.)

Na usg we wtorek jeszcze widać było że póki co miesiączka nie przyjdzie bo małe pęcherzyki. Ale mogę krwawic że względu na nieobkurczoną macicę.

Od wczoraj mam krwawienie. Natomiast jest jak dla mnie jak podczas miesiączki. Czy to możliwe że lekarz mógł źle określić że nic się nie dzieje na miesiączkę?
Endometrium szerokości do 13 mm było. Trzon macicy w tyłozgięciu o wym 55x58x54mm
Jajniki 42x20mm 36x24mm z drobnymi formami pęcherzykowymi.
Pomóżcie. Nie mogę się dodzwonić do lekarza a zwariuje chyba.
 
reklama
To ja bym skontrolowała u innego ginekologa. A coś lekarz mówił więcej na temat tego krwawienie z nieobkurczonej macicy?
 
To ja bym skontrolowała u innego ginekologa. A coś lekarz mówił więcej na temat tego krwawienie z nieobkurczonej macicy?
Tylko tyle że w moim przypadku jest to możliwe że wolniej się obkurcza i że będę krwawic jeszcze. Ze na miesiączkę za wcześnie jajniki jeszcze nie są aktywne.
 
To pozostaje pytanie na ile ufasz swojemu lekarzowi.
Ja diagnozy Ci nie postawię. Moim zdaniem lekarz nie powinien się mylić, ale różnie to bywa...
Osobiście bym się zapisała na przyszły tydzień do innego ginekologa.
 
reklama
reklama
Do góry