reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochana też to przechodziłam ... Kompalam się milion razy dziennie bo co chwilę się pocilam jak "świnia " jak rano wstawałam to cała mokra , z poduszki można było wodę wykręcać. Na dodatek dreszcze też miałam ... Mi mówili że to normalne w ciąży ... Głowa to góry❤️
I wszystko z dzidzią bylo okej??? Ja się strasznie martwię
 
I wszystko z dzidzią bylo okej??? Ja się strasznie martwię
Kochana u mnie nie zakończyło się to pomyślnie ale nie miało to z tą sytuacją żadnego związku ... W 9 tygodniu poroniłam gdyz nie było serduszka ( lekarz stwierdził puste jajo 😔) ale im wyżej beta rosła tym miałam właśnie większe objawy jak ty mówisz ... Po odstawieniu leków wszystko wróciło na właśnie tory ...
 
reklama
No więc ja już po rozmowie z Reumatologiem ... Nie wiem szczerze po co miałam ta wizytę ... Niczego konkretnego się nie dowiedziałam :/ stwierdziła że moje wyniki Ana są w miarę dobre ( jak to określiła , delikatnie podwyższone ) , nie stosuje się dodatkowych leków i po prostu z tym żyje :/ i jak to stwierdziła nie przeszkadzają one w zajściu w ciążę ani w jej utrzymaniu ... dzięki Bogu była to wizyta za free bo chyba bym babkę udusiła 🙈🤣🤣🤣🤣🤣
 
Do góry