reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2022

Kurde dziewczyny u mnie dzisiaj problem z wyborami... 🤨 kompletnie nie wiem na co mam ochotę wiec zamówiłam 3 obiady i mam nadzieję, że na któryś będę miała ochotę jak przyjedzie.. masakra
Ja dziś dorsz ziemniaczki i mizeria, jak robiłam to myslalm ze zwymiotuje na ten zapach ryby…
Ale jak było już opieczone to mniam😁
 
reklama
O to Ty chyba mojej historii nie czytałaś. Luxmed ma NAJGORSZY SPRZĘT EVER. :)
5+6 byłam u swojego gina, wyszedł pęcherzyk i wg USG 5+6. 7+4 poszłam do luxmedu i co?????? wg USG 6+1, mini zarodek (0.54 cm), brak akcji serca.... ZAŁAMKA. Byłam pewna, że to koniec ciąży!!!!! Szybko poszłam prywatnie do lekarza z super sprzętem - 3 godziny później. I co? Wg USG 7+3, piękny zarodek, ma nóżki, serduszko i w ogóle, 1.25 cm, półtora razy większy i z akcją serca!!!!
Luxmed ma koszmarny sprzęt, więc nic się nie przejmuj!!!! Ja więcej do nich już nie wracam. To nie na moje nerwy!
O kurna, niezła historia 😱
A skąd jesteś? Ciekawe czy to w całej Polsce mają takie gówniane sprzęty czy może gdzieś są nowsze i lepsze...
 
A dziewczyny wy planujecie wyjazdy za granice nie bedac zaszczepionym? Ja tez nie zdazylam sie zaszczepic, a teraz juz jak jestem w ciazy nie bede, ale boje sie gdzies wybierac samolotem zeby nie zlapac nic w podrozy.
ja wyjeżdżam we wrzesniu do Włoch i nie jestem zaszczepiona ale jedziemy w znajome miejsce dosyc na odludziu ,południowe Włochy osrodek z basenem i wszystkim co potrzeba więc się nie obawiam. A I jedziemy autem.
 
O kurna, niezła historia 😱
A skąd jesteś? Ciekawe czy to w całej Polsce mają takie gówniane sprzęty czy może gdzieś są nowsze i lepsze...
Ja prowadzę ciążę w Luxmed w Poznaniu i nie narzekam na sprzęt poszłam w 7 plus 3 i podobnie wyszło z USG widziałam serduszko i Dzieciątko więc to może zależy od miasta
 
Kochane, a czy Wy słyszałyście kiedykolwiek o takiej sytuacji, ze w środku pęcherzyka ciążowego znajduje się krew? Próbowałam coś więcej wyszukać w internecie, żeby zobaczyć jak kończyły się takie przypadki , ale nie znalazłam ani jednego artykułu czy posta na forum z taką sytuacją…
 
O kurna, niezła historia 😱
A skąd jesteś? Ciekawe czy to w całej Polsce mają takie gówniane sprzęty czy może gdzieś są nowsze i lepsze...
Szczecin. Ja słyszałam, że to problem większości luxmedów i tylko nieliczne mają dobry sprzęt, a większość właśnie tragiczny. :/ Nie bardzo w to wierzyłam, ale teraz już wierzę... Myślałam, że jak luxmed, to jednak się płaci za jakość. Ale jednak chyba nie do końca... Tu na wątku o luxmedzie było już kilka razy i na innych wątkach też. Dlatego naprawdę, nie martw się. Idź za tydzień albo idź gdzieś indziej, gdzie mają lepszy sprzęt. Ja do luxmedu już nie wracam, nie będę się denerwować...
 
Ja w każdej ciąży robiłam usg prenatalne. Teraz po 3 ciaży gdzie wyszło, że dzieciaczek miał zespół patou, to pomimo, że nie kwalifikuję się wiekiem to mam za darmo prenatalne i pappa i to hcg. Wcześniej myślałam tylko o usg i nifty, ale teraz zrobie wszystkie badania refundowane. I kurcze mocno zastanawiam się nad nifty, jest drogie, ale napewno spokój jest duży po takim badaniu.


A te dziewczyny co chcą robić badania wolnego dna płodu to wszystkie wybieracie nifty, czy któraś z Was może wybiera sanco czy harmony? Wiem że dużo jest tych testów i też jestem ciekawa Waszego wyboru :)
Ja chyba zrobię panoramę ;)
 
Zupkę pomidorowa, pierozki ruskie i kotlecika. Pizza była w planach ale jak czytalam składniki to mi się odechciało... chciałam pierogi ze szpinakiem i feta ale z mojej ulubionej garmazerki nie dowożą a nie chce mi się dupy ruszyć więc muszę się zadowolić czymś innym

Ja byłam dzisiaj w trzech garmażerkach po pierogi, w pierwszej dostawę mieli za godzinie, druga była zamknięta z powodu urlopu, ale w trzeciej dostałam 😁🥰
 
reklama
Kochane, a czy Wy słyszałyście kiedykolwiek o takiej sytuacji, ze w środku pęcherzyka ciążowego znajduje się krew? Próbowałam coś więcej wyszukać w internecie, żeby zobaczyć jak kończyły się takie przypadki , ale nie znalazłam ani jednego artykułu czy posta na forum z taką sytuacją…
Ja pierwsze słyszę... A tak Ci lekarz powiedział? Pytałaś go co to znaczy?

Mnie z tych wszystkich testów najbardziej kusi Veragene, bo jako jedyny bada też DNA ojca. A mamy już jedno dziecko niepełnosprawne i jak mam wydać 3 tys. to fajnie zbadać "gratis" DNA ojca. Bo może by coś tam wyszło. Ale jak USG prenatalne będą ok, to nie wiem, czy będę robić. :) No i u nas nie robią w Szczecinie, musiałabym gdzieś jechać. :)
 
Do góry