reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Jesteś w ciąży? PRZECZYTAJ !!! To może uratować życie Twojego dziecka !!!

Hej hej hej, u nas leci 27 tydzień, za 3 tygodnie ostatnie prenatalne:D
Lekarz zdecydował że będzie cesarka, dostakowo idę niedługo do szpiatal na podanie sterydów na przyszpieszenie rozwoju płuc, w razie gdyby miała byc wczesniejsza ewakuacja z brzucha [emoji57] obstawiam cesarkę pod koniec października, dodatkowo na ostatnich badaniach wyszła mi źle krzywa cukrzycowa i ciągle anemia się pogłębia ale to podobno normalne... dzięki że pytasz, coraz bardziej się stresuje [emoji33]
 
reklama
Hej hej hej, u nas leci 27 tydzień, za 3 tygodnie ostatnie prenatalne:D
Lekarz zdecydował że będzie cesarka, dostakowo idę niedługo do szpiatal na podanie sterydów na przyszpieszenie rozwoju płuc, w razie gdyby miała byc wczesniejsza ewakuacja z brzucha [emoji57] obstawiam cesarkę pod koniec października, dodatkowo na ostatnich badaniach wyszła mi źle krzywa cukrzycowa i ciągle anemia się pogłębia ale to podobno normalne... dzięki że pytasz, coraz bardziej się stresuje [emoji33]
Kurczę u nas leci 31 i też coraz bardziej się stresuje. U mnie chyba chcą, żebym próbowała sn. Z jednej strony się cieszę, z drugiej bardzo obawiam.. Nie są pewni czy ten błoniasty jest, czy tylko brzeżny :( Resztę badań mam okej, więc może dlatego też wstrzymują się z ta cesarką. Za tydzień mam usg to się może dowiem coś więcej. Trochę Ci zazdroszczę, że chociaż wiesz na czym stoisz. Trzymam za Was kciuki :)
 
Dziewczyny trzymam kciuki za Was✊ u mnie tez są wątpliwości czy błoniasty czy brzeźny... wizytę mam w srode i 26 sierpnia.. także może będzie coś wiadomo...
 
Ja leżę na patologii już 3 dzień i zostanę do porodu. Będę rodzić sn, na temat tego przyczepu w moim szpitalu są zdania, że sam przyczep błoniasty nie jest wskazaniem do cc, a u mnie nic poza tym nie ma (przepływy, łożysko etc) Jestem oczywiście w stresie, ale z drugiej strony wierzę, że jestem pod dobrą i fachową opieką i wszystko będzie dobrze.
 
@anana89
A w którym jesteś teraz tygodniu? I jak się ma dzieciorek? Ile waży? :)
No to widzę, że chyba podobne podejście do mojego szpitala:
"próbujemy sn, byle szybko, a jak by się przedłuzało to cc?". Ja mam mętlik w głowie strassszny, ale też będę ufała lekarzom.
 
No ja dodatkowo na heparynie, acardzie i podtrzymaniu od początku, plus anemia i cukrzyca wyszla i dodatkowo ten przyczep, mam nadzieję że na prenatalnym usg coś się dowiem ko kretnego, ale u mnie na połówkowych ta lekarka mowila ze ewidentnie wyglada to na brzeżny, czy błoniasty sie okaże po porodzie, ale za przyczepem mam dodatkowo stare krwiaki... niby dobrze ze wiem ale stres jest duzy [emoji33]
Kurczę u nas leci 31 i też coraz bardziej się stresuje. U mnie chyba chcą, żebym próbowała sn. Z jednej strony się cieszę, z drugiej bardzo obawiam.. Nie są pewni czy ten błoniasty jest, czy tylko brzeżny :( Resztę badań mam okej, więc może dlatego też wstrzymują się z ta cesarką. Za tydzień mam usg to się może dowiem coś więcej. Trochę Ci zazdroszczę, że chociaż wiesz na czym stoisz. Trzymam za Was kciuki :)
 
Myślę że jak już leżysz to wiedzą co robią, w razie W zrobią Ci cesarkę na cito ale fajnie ze masz możliwość sn
Ja leżę na patologii już 3 dzień i zostanę do porodu. Będę rodzić sn, na temat tego przyczepu w moim szpitalu są zdania, że sam przyczep błoniasty nie jest wskazaniem do cc, a u mnie nic poza tym nie ma (przepływy, łożysko etc) Jestem oczywiście w stresie, ale z drugiej strony wierzę, że jestem pod dobrą i fachową opieką i wszystko będzie dobrze.
 
No ja dodatkowo na heparynie, acardzie i podtrzymaniu od początku, plus anemia i cukrzyca wyszla i dodatkowo ten przyczep, mam nadzieję że na prenatalnym usg coś się dowiem ko kretnego, ale u mnie na połówkowych ta lekarka mowila ze ewidentnie wyglada to na brzeżny, czy błoniasty sie okaże po porodzie, ale za przyczepem mam dodatkowo stare krwiaki... niby dobrze ze wiem ale stres jest duzy [emoji33]
@anana89
A w którym jesteś teraz tygodniu? I jak się ma dzieciorek? Ile waży? :)
No to widzę, że chyba podobne podejście do mojego szpitala:
"próbujemy sn, byle szybko, a jak by się przedłuzało to cc?". Ja mam mętlik w głowie strassszny, ale też będę ufała lekarzom.
Dziś mam 38+4. Dziecko 3,3kg, zdrowe, ciąża donoszona, mam od czwartku rozwarcie na 3cm i prawie zgładzoną szyjkę, ale jeszcze długą. Łożysko wydolne, przepływy dobre.
Ogólnie to dzisiaj lekarz zabił mi ćwieka, bo powiedział, że wysokiej klasy specjalista musiał mnie badać, że postawił taką diagnozę, bo błoniasty przyczep diagnozuje się wg po porodzie. A to taki lekarz kat 65+, więc niejedno chyba widział i wie. Więc jestem już spokojna, muszę ufać, że opiekę mam dobrą. U mnie to już 3 poród, więc oni liczą, że sprawnie urodzę. No ale co do cc to będą też przygotowani mam nadzieję na cito. Choć mam dobre nastawienie i wierzę, że nie będzie potrzebne :)
 
reklama
Do góry