reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Hej :) pisałam tutaj ostatnio o moim dziwnym samopoczuciu. Dziękuje za wszystkie wiadomości. Wczoraj miałam lekką temperaturę, ciągnący lub kluczach ból. Dzis pierwszy dzień okresu i zaczął soe niestety. Jestem 3 miesiąc po laparoskopii gdzie miałam usuwaną endometriozę oraz histeroskopia miałam usuwane polipy i spawdzana drożność. Miałam nadzieje ze po 2 latach starań i po tym zabiegu się uda ale jak widać niestety…
Jest mi strasznie przykro i nie wiem jak powstrzymać łzy. Czeka nas wizyta u lekarza i kolejne badania bo dał nam czas 3 miesiące od zabiegu😔
 
Rozmowy za każdym razem są takie same, on mówi, że chce ale bez nacisku... Ale kurcze, to jest praktycznie jeden dzień w miesiącu, kiedy się moze udać i ja mam łaskawie czekać kiedy akurat mu się zechce w ten dzień? Staraliśmy się długo i wie, że to nie jest takie proste.
Powiedz mu po prostu, ze teraz robi Ci złudne nadzieje. Bez sexu się nie da. Jak chce sobie przemyśleć jeszcze sprawę to niech Ci powie a jak nie to do roboty... mój nawet jak ma 40st to głupek nie odpuszcza i muszę mu tłumaczyć że z tego i tak nic nie będzie... U nas ja naciskałam na 3cie dziecko. Rok za nim łaziłam i gadalam. Jak się w końcu zgodził to się przykłada. Bałam się że po pierwszej stracie nie będzie chciał więcej próbować ale mnie miło zaskoczył. Nie jesteśmy juz najmłodsi. Bez rozmowy się nie da ale nie naciskaj tylko spróbuj wysłuchać. Inaczej nie będziesz widzieć na czym stoisz. Ps: teraz mam mieć owu za tydzień w srodę-soboty bo mi się trochę cykle poprzesowaly ale mojego nie ma od poniedziałku do piątku i też pewnie będzie cykl w plecy. Cóż taki lajf.
 
Hej :) pisałam tutaj ostatnio o moim dziwnym samopoczuciu. Dziękuje za wszystkie wiadomości. Wczoraj miałam lekką temperaturę, ciągnący lub kluczach ból. Dzis pierwszy dzień okresu i zaczął soe niestety. Jestem 3 miesiąc po laparoskopii gdzie miałam usuwaną endometriozę oraz histeroskopia miałam usuwane polipy i spawdzana drożność. Miałam nadzieje ze po 2 latach starań i po tym zabiegu się uda ale jak widać niestety…
Jest mi strasznie przykro i nie wiem jak powstrzymać łzy. Czeka nas wizyta u lekarza i kolejne badania bo dał nam czas 3 miesiące od zabiegu😔
Chce już się poddać bo przez 2 lata z każda wizyta u lekarza coś jest nie tak. Jednak proszę powiedzcie mi gdybym jednak znalazła chęci na skardze starania i mąż się nie załamał to jak się przygotować ? Jakie zrobić badania żeby ewentualnie przed lekarzem już mieć wyniki, jakie brać witaminy ?
kwas foliowy brałam i wszystko miałam w normie.
 
Cześć Dziewczyny, dzisiaj miałam odstawić Duphaston, rano zrobiłam test i wyszedł slaby cień, nawet nie chcialam sobie robić nadziei, ale przed pracą podeszlam na bete i własnie odebrałam wynik, Beta wynosi 67,4 :) Dwa lata staran, cos się ruszyło, teraz dziewczyny trzymajcie proszę za mnie kciuki:)
Super! Gratulacje!!! Kciuki zacisniete :)
 
Chce już się poddać bo przez 2 lata z każda wizyta u lekarza coś jest nie tak. Jednak proszę powiedzcie mi gdybym jednak znalazła chęci na skardze starania i mąż się nie załamał to jak się przygotować ? Jakie zrobić badania żeby ewentualnie przed lekarzem już mieć wyniki, jakie brać witaminy ?
kwas foliowy brałam i wszystko miałam w normie.

Co macie już zbadane?
 
reklama
Co macie już zbadane?
Właściwie to nic 😞 raz lekarz powiedział ze miałam cykl bez owulacji i dał leki. Ale po lekarz okazało soe ze mam polip. Czekałam pół roku na zabieg. W trakcie zabiegu okazało się, ze mam nie polip a polipy oraz endometriozę 1 st. Wszystko usunięte, jajowody drożne. Niby mam PCOS a niby nie. Lekarz po tych 3 miesiącach jął się nie idą kazał przyjść z wynikami badań nasienia męża ale jakie ja jeszcze mogę zrobić badania ?
 
Do góry