reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A nie wolisz poczekac z histeroskopia i biopsja do momentu jak bedziesz miec wyniki immunologii? Na te badania chwile sie czeka, moze byc cos do wdrozenia.. a czytalam i tak samo u mnie lekarz mowil, ze po biopsji w kolejnym cyklu warto przystapic do transferu. Nie wiem czy zdazysz zrobic badania i uzyskac wyniki do tego czasu. Ale to moje zdanie bo robilam taki sam komplet jak Ty. Z tego co pamietam to kolo 1 tys mi wyszło za badania. Teraz histero z biopsja (scratchingiem) robie i ok 2.5 tys bedzie.
powinnam zdarzyć z tym wszystkim bo histerio gdzieś wypadnie do 3 września a badania mamy zrobić 31.8 bo lekarska mówiła ze tylko we wtorek . Tylko zobaczymy czy załatwi nam to bo teraz 17.8 był kurier po próbki . Nam mówiła od 2-3 tys badania wszystkie immuno dla mnie i męża
 
A nie wolisz poczekac z histeroskopia i biopsja do momentu jak bedziesz miec wyniki immunologii? Na te badania chwile sie czeka, moze byc cos do wdrozenia.. a czytalam i tak samo u mnie lekarz mowil, ze po biopsji w kolejnym cyklu warto przystapic do transferu. Nie wiem czy zdazysz zrobic badania i uzyskac wyniki do tego czasu. Ale to moje zdanie bo robilam taki sam komplet jak Ty. Z tego co pamietam to kolo 1 tys mi wyszło za badania. Teraz histero z biopsja (scratchingiem) robie i ok 2.5 tys bedzie.
lekarz mi odpisał ze zrobi mi histerio po starej cenie 1200. Widzę różnica spora , nowa cena w klinice to 1500.
 
powinnam zdarzyć z tym wszystkim bo histerio gdzieś wypadnie do 3 września a badania mamy zrobić 31.8 bo lekarska mówiła ze tylko we wtorek . Tylko zobaczymy czy załatwi nam to bo teraz 17.8 był kurier po próbki . Nam mówiła od 2-3 tys badania wszystkie immuno dla mnie i męża
A zdaza Wam przyjść wyniki? Mowila Wam ile sie czeka w klinice? To oby Wam sie wszystko udalo :)
 
spora różnica w porównaniu do Twojej kliniki . Ja chce podejść do kolejnej stymulacji ale teraz tak się zastanawiam czy nie spróbować tego transferu jak juz będą wyniki
Spora ale ja sie interesowalam jaka jest cena w innych klinikach to wszędzie mi mowili 3 tys.. wiec to u Ciebie taka promocja ;)
A to chcesz jeszcze stymulacje robic? To ja bym robila stymulacje i dopiero pozniej histero i transfer. A immunologie bedziesz robic w trakcie na spokojnie.
 
reklama
Do góry