reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny czy jeśli o 8:30 mam pobranie komórek to na drugi dzień o 5:30 będę mogła iść do pracy na 12 h? Czy raczej wypiszą mi L4?
Też wzięłabym L4, wszystko zależy od pracy jaka wykonujesz i od ewentualnej hiperstymulacji. Daj znać oczywiście ile udało się wyhodować jajek. Trzymam ✊
 
reklama
L4 wypisza Ci jak tylko będziesz chciec. Ja na Twoim miejscu bym brala. Ja cale 3 dni lezalam bo bolaly mnie jajniki i nawet ciezko mi sie zalatwialo w ubikacji. Nie wiem czy wytrzymasz 12 h. Chyba, ze Twoja praca jest bardzo komfortowa.
No jakoś super komfortowa nie jest. Bardzo umysłowa i presja czasu. A jeszcze dwie zmiany mam z takim emerytem który nie jest wsparciem żadnym.
Też wzięłabym L4, wszystko zależy od pracy jaka wykonujesz i od ewentualnej hiperstymulacji. Daj znać oczywiście ile udało się wyhodować jajek. Trzymam ✊
No właśnie myślę co tu zrobić buuu. Dam znać 😘
 
Boże zaraz padnę ze stresu . Odebrałam wynik z tej bolieriozy wynik jest ujemny ale na granicach normy pojechałam do lekarza rodzinnego a on że to rumień i że antybiotyk zapobiegawczo i to przez 3 tygodnie cała drogę do domu wyłam bo w środę transfer a antybiotyk go przekreśli . Dojechałam do domu i zadzwoniłam do prywatnej internistki. Zobaczyła to i rzeczywiście mówi że może być podejrzenie rumienia ale miarodajny wynik wyjdzie po 2 miesiącach a jak się dowiedziała o in vitro to powiedziała że teraz nie zaprzepaszczać szansy i podejść do procedury a antybiotyk w razie czego po dwóch miesiącach jak będzie już ten wynik ufny że tak powiem
 
Dziewczyny czy jeśli o 8:30 mam pobranie komórek to na drugi dzień o 5:30 będę mogła iść do pracy na 12 h? Czy raczej wypiszą mi L4?
Ja bym nie szła do pracy, zwłaszcza że po narkozie 24 h nie możesz prowadzić samochodu i musisz być pod opieką osoby trzeciej.
Ja bym brała na 2 dni chociaż.
Ja się po punkcji dobrze czułam. Nic mnie nie bolało.
 
reklama
Ja bym nie szła do pracy, zwłaszcza że po narkozie 24 h nie możesz prowadzić samochodu i musisz być pod opieką osoby trzeciej.
Ja bym brała na 2 dni chociaż.
Ja się po punkcji dobrze czułam. Nic mnie nie bolało.
Rozumiem. No mam nadzieję że będzie dobrze. Dobrze że Was zapytałam bo pewnie znając mnie to nie wzięłabym l4 żeby w pracy im nie utrudniać ale czas pomyśleć też o sobie a nie tylko o innych
 
Do góry