reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Prawdopodobna ciąża

Dołączył(a)
27 Sierpień 2021
Postów
3
Cześć dziewczyny!
Jestem jeszcze młoda więc proszę bez hejtu!
Termin okresu przypada mi na przyszły tydzień 01.09.21 kochałam się z parterem w środę 25.08.21 i wytrysnął mi do "środka".
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 03.08 a owulacji miałam 18.08 wszystko według mojego kalendarzyka (średnia dlugusc mojego cyklu to 30 dni). Moje pytanie brzmi czy jest prawdopodobieństwo że moge zajść w ciążę? Zrobić 01.09 test ciążowy czy szanse raczej marne?

Proszę o wyrozumialosc nie mam aż takiej wiedzy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
 
reklama
Jeżeli jesteś pewna ze wtedy była owulacja to raczej małe jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże 7 dni po owulacji
 
Cześć dziewczyny!
Jestem jeszcze młoda więc proszę bez hejtu!
Termin okresu przypada mi na przyszły tydzień 01.09.21 kochałam się z parterem w środę 25.08.21 i wytrysnął mi do "środka".
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 03.08 a owulacji miałam 18.08 wszystko według mojego kalendarzyka (średnia dlugusc mojego cyklu to 30 dni). Moje pytanie brzmi czy jest prawdopodobieństwo że moge zajść w ciążę? Zrobić 01.09 test ciążowy czy szanse raczej marne?

Proszę o wyrozumialosc nie mam aż takiej wiedzy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
Kochana pamiętaj że owulacja mogła się przesunąć o kilka dni. Masz monitoring owulacji? czy poprostu według kalendarzyka obliczyłas?
Jeżeli kalendarzyk wyliczył to pamiętaj że różne czynniki mogą przesunąć owulację...
Masz regularne cykle?
Test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki jak najbardziej powinien Ci pokazać tak albo nie. Chociaż jeżeli chcesz mieć pewność możesz wykonać badanie beta HCG z krwi.
 
Kochana pamiętaj że owulacja mogła się przesunąć o kilka dni. Masz monitoring owulacji? czy poprostu według kalendarzyka obliczyłas?
Jeżeli kalendarzyk wyliczył to pamiętaj że różne czynniki mogą przesunąć owulację...
Masz regularne cykle?
Test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki jak najbardziej powinien Ci pokazać tak albo nie. Chociaż jeżeli chcesz mieć pewność możesz wykonać badanie beta HCG z krwi.
Dziękuję kochana🥰 Jeśli chodzi o owoukacje to wyliczyłam z kalendarzyka tylko. A cykle w miarę regularne.
Dla pewności zrobię test w dniu spodziewanej miesiączki😃
 
Dziękuję kochana🥰 Jeśli chodzi o owoukacje to wyliczyłam z kalendarzyka tylko. A cykle w miarę regularne.
Dla pewności zrobię test w dniu spodziewanej miesiączki😃
Dokładnie lepiej zrobić test 😁 owulację z kalendarzyka nie dają dużej pewności że akurat jest :) powodzenia
 
Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne 😒
 
Równie dobrze może być plamienie/ krwawienie w ciąży. Koleżance dopiero w drugim mies okres nie przyszedł. U lekarza okazało się ze 9 tydzień. Możesz zrobić test lub betę
 
Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne [emoji19]
Jeśli chcesz mieć pewność zrób test ciążowy.
Mdłości nie zawsze oznaczają ciążę. To, że cię raz czy dwa zemdliło to nic nie oznacza tak naprawdę
 
reklama
Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne 😒
Ja też mam mdłości w trakcie okresu jak i przed nim :) więc to nie oznacza odrazu ciąży ;) psychika potrafi zdzialac cuda :) więc wrzuć na luz :)
 
Do góry