reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Prawdopodobna ciąża

Cześć dziewczyny!
Jestem jeszcze młoda więc proszę bez hejtu!
Termin okresu przypada mi na przyszły tydzień 01.09.21 kochałam się z parterem w środę 25.08.21 i wytrysnął mi do "środka".
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 03.08 a owulacji miałam 18.08 wszystko według mojego kalendarzyka (średnia dlugusc mojego cyklu to 30 dni). Moje pytanie brzmi czy jest prawdopodobieństwo że moge zajść w ciążę? Zrobić 01.09 test ciążowy czy szanse raczej marne?

Proszę o wyrozumialosc nie mam aż takiej wiedzy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

reklama

Aleks90

Fanka BB :)
Jeżeli jesteś pewna ze wtedy była owulacja to raczej małe jest prawdopodobieństwo zajścia w ciąże 7 dni po owulacji

Jetkaa

Cześć dziewczyny!
Jestem jeszcze młoda więc proszę bez hejtu!
Termin okresu przypada mi na przyszły tydzień 01.09.21 kochałam się z parterem w środę 25.08.21 i wytrysnął mi do "środka".
Pierwszy dzień ostatniej miesiączki był 03.08 a owulacji miałam 18.08 wszystko według mojego kalendarzyka (średnia dlugusc mojego cyklu to 30 dni). Moje pytanie brzmi czy jest prawdopodobieństwo że moge zajść w ciążę? Zrobić 01.09 test ciążowy czy szanse raczej marne?

Proszę o wyrozumialosc nie mam aż takiej wiedzy. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)
Kochana pamiętaj że owulacja mogła się przesunąć o kilka dni. Masz monitoring owulacji? czy poprostu według kalendarzyka obliczyłas?
Jeżeli kalendarzyk wyliczył to pamiętaj że różne czynniki mogą przesunąć owulację...
Masz regularne cykle?
Test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki jak najbardziej powinien Ci pokazać tak albo nie. Chociaż jeżeli chcesz mieć pewność możesz wykonać badanie beta HCG z krwi.

Kochana pamiętaj że owulacja mogła się przesunąć o kilka dni. Masz monitoring owulacji? czy poprostu według kalendarzyka obliczyłas?
Jeżeli kalendarzyk wyliczył to pamiętaj że różne czynniki mogą przesunąć owulację...
Masz regularne cykle?
Test wykonany w dniu spodziewanej miesiączki jak najbardziej powinien Ci pokazać tak albo nie. Chociaż jeżeli chcesz mieć pewność możesz wykonać badanie beta HCG z krwi.
Dziękuję kochana🥰 Jeśli chodzi o owoukacje to wyliczyłam z kalendarzyka tylko. A cykle w miarę regularne.
Dla pewności zrobię test w dniu spodziewanej miesiączki😃

Jetkaa

Dziękuję kochana🥰 Jeśli chodzi o owoukacje to wyliczyłam z kalendarzyka tylko. A cykle w miarę regularne.
Dla pewności zrobię test w dniu spodziewanej miesiączki😃
Dokładnie lepiej zrobić test 😁 owulację z kalendarzyka nie dają dużej pewności że akurat jest :) powodzenia

Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne 😒

Aleks90

Równie dobrze może być plamienie/ krwawienie w ciąży. Koleżance dopiero w drugim mies okres nie przyszedł. U lekarza okazało się ze 9 tydzień. Możesz zrobić test lub betę

MyszkaMiki30

Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne
Jeśli chcesz mieć pewność zrób test ciążowy.
Mdłości nie zawsze oznaczają ciążę. To, że cię raz czy dwa zemdliło to nic nie oznacza tak naprawdę

reklama
U

uzytkowniczkaa

Gość
Dostałam okres w niedzielę 29.08 a powinnam dostać tak jak pisałam wyżej 01.09 wiem że to nie dowód ciąży, ale dzisiaj w pracy wypiłam herbatę i mnie strasznie zemdliło nie wiem dlaczego, w piątek 27.08 też koło 15 miałam mdłości ale dzisiaj było konkretnie, koło godziny 15 znowu wypiłam i to samo. Nie wiem czy test robić czy nie, bo mam okres, a przecież okres i ciąża to raczej nie realne 😒
Ja też mam mdłości w trakcie okresu jak i przed nim :) więc to nie oznacza odrazu ciąży ;) psychika potrafi zdzialac cuda :) więc wrzuć na luz :)

Do góry