reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Hej ,ja w drugiej ciąży też miałam kartę założoną w 5 tc. nie było jeszcze serca i było ok ;)
Co do ciąż, to pierwsza najbardziej mi się dluzyla a druga zleciała bardzo szybko:) Jak są dzieci w domu to w sumie nie ma czasu na nudę:) Bywaly dni ,że nie wiedziałam który to tydzień ciąży:)
Boli mnie dziś podbrzusze , znaczy czuje że je mam :D . Trochę się chyba przerobilam ale w domu zawsze dużo pracy.
Dokładnie. Jak już są dzieci to leci czas.
 
reklama
Czy któraś z Was choruje na hashimoto? właśnie odebrałam wyniki TSH 0.398 a FT4 19.8 i znowu wariuje, jutro spróbuje wbić do mojego endo między pacjentami
Capture.PNG
 
A u mnie hormony wariuja, wrócił mi trądzik, który wyleczyłam 1.5 roku temu 🤨 do tego łupież... Nie wiem co się dzieje nie panuje nad tym. Do tego calodniowe mdlosci 😛 niech już przychodzi ten drugi trymestr bo zwariuje 😆 wg aplikacji 6+0, już w przyszłym tygodniu lekarz 😉 nie zakładam złych scenariuszy, liczę na piękne serduszko 😍
 
A u mnie hormony wariuja, wrócił mi trądzik, który wyleczyłam 1.5 roku temu 🤨 do tego łupież... Nie wiem co się dzieje nie panuje nad tym. Do tego calodniowe mdlosci 😛 niech już przychodzi ten drugi trymestr bo zwariuje 😆 wg aplikacji 6+0, już w przyszłym tygodniu lekarz 😉 nie zakładam złych scenariuszy, liczę na piękne serduszko 😍

U mnie to samo! normalnie problemy z cerą miałam 2-3 dni przed okresem i później już spokój a teraz mam tak czoło zasypane 🙈 i 3 dzień mdłości nie wiem już co mam jeść, nawet jak myślę o jedzeniu to mi niedobrze 🤢
 
reklama
Do góry