reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wiecie dziewczyny dziś taki kryzys mnie dopadł. Czy to w ogóle warto, czy ja dam radę z in vitro, czy to dźwignę i ewentualne porażki. Jesteście silne i ja was podziwiam i w sumie nie mamy żadnego innego wyboru ale nie wiem czy podołam.
Podołasz, nawet sobie nie wyobrażasz jaka siła w Ciebie wstąpi jak już zaczniesz. To jest taka determinacja, ze ja sama nie mogę w to uwierzyć. Moja pierwsza próba na 99% zakończy się niepowodzeniem, miałam jeden dzień smutku, a teraz już obmyślam plan działania na próbę numer dwa 👍💪💪
 
Hej dziewczynki,widzę że nie sama transferuje w tym miesiącu, u mnie 13 dc,rano mialam badanie Lh czekam na wynik, i tak przez kolejne 2 dni,bedzie pik to lekarz ustali dzień transferu, endo było ładne juz w 10 dc także nie wiem czy jeszcze jakieś usg będzie,bez leków czuje sie super...ja na sztucznym mialam cykl wcześniej scratching,zarodek miał ah ,nigdy nie mialam embrii glue , poprosić?
 
reklama
Do góry