reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Marcowe mamy 2021

A może macie też za ciepło w sypialni?Wtedy też się gorzej oddycha maluchom....
Mamy 22 stopnie, w kuchni okno otwarte a w pokoju rozszczelnione, trochę mam przymknięte drzwi by na nią bezpośrednio z kuchni nie dmuchało. Grzejnik mam tylko w kuchni na 3 odkręcony i w łazience, w pokoju zakręcony (w sezonie zimowym niestety nas grzeją z każdej strony bo środkowe mieszkanie i mamy gorąc). Więc staram się by było przyjemnie. I przy łóżeczku mała ma nawilżacz powietrza
 
reklama
plaster emla, czym ty smarujesz?
my niczym nie smarujemy 🙄
Ale czym smarować,? Właśnie ja też te sanepidowskie mam i teraz zostało nam już jedno ale na te w okolicy roczku to myślę żeby wziąść.
Jak kupujesz plastry emla tam jest krem i najpierw smarujesz tym kremem a później naklejasz plastry. Jest tam trzy plastry (opatrunki)


Ale czym smarować,? Właśnie ja też te sanepidowskie mam i teraz zostało nam już jedno ale na te w okolicy roczku to myślę żeby wziąść.
 

Załączniki

  • 16322145604705735464838602827275.jpg
    16322145604705735464838602827275.jpg
    1,4 MB · Wyświetleń: 22
Ja jestem załamana bo dostałam skierowanie do neurologa z tymi drgawkami gdy zasypia. Na nfz terminy na styczeń (zarejestrowałam ją) prywatnie - da mi lekarz znać kiedy będzie mieć jakiś wolny termin bo do końca roku też nie ma miejsc bo nie ma w naszym regionie neurologów dziecięcych 😶
Kurczę moja też tak ma ale pediatra mówiła żeby nie panikować i nie dała nic do neurologa🤔
🤔Zobaczę...jak się to jeszcze powtórzy to może też się wybiorę prywatnie gdzieś....
 
Mamy 22 stopnie, w kuchni okno otwarte a w pokoju rozszczelnione, trochę mam przymknięte drzwi by na nią bezpośrednio z kuchni nie dmuchało. Grzejnik mam tylko w kuchni na 3 odkręcony i w łazience, w pokoju zakręcony (w sezonie zimowym niestety nas grzeją z każdej strony bo środkowe mieszkanie i mamy gorąc). Więc staram się by było przyjemnie. I przy łóżeczku mała ma nawilżacz powietrza
No to ewidentnie coś jej siedzi w tym nosku...najlepiej lekarz Wam dzisiaj powie co i jak....mam nadzieję , że nic poważnego....
 
tak, zadeklarowałam od razu 20tyg macierzyńskiego i 8 tyg rodzicielskiego, bo już wcześniej z mężem uzgadnialiśmy co z opieką małej. i jeszcze urlopy wykorzystam i wracam do pracy. Ale mój mąż cieszy się na siedzenie w domku, mówi, że odpocznie od pracy:) ale zobaczę czy będzie takim optymistą po miesiącu:p
No mój to też taki optymista 😆tak naprawdę to każdemu facetowi przydała by się taka zamiana😉
 
Sezon przeziębień w pełni. My dziś odwołaliśmy wizyte u neurologopedy bo jak w nocy o 3 mi się obudziła z zawalonym nosem to aż nie mogłam wyjść z podziwu. W ciągu dnia jest w miarę ok bo wiadomo mała sama marszczy nos i próbuje dmuchać jak ma zawalony, a w nocy spi I juz nosa nie wydmucha.
Dokladnie co chwilę ktoś chory, a te nasze maluszki to takie biedne bo ani powiedzieć nie mogą co im jest nawet biedne nosa nie umią wydmuchać 🤧 zdrowka dla wszystkich chorych 🙂u nas Tatuś kichał i prychał na wszystkie strony mam nadzieję że nas nie dopadnie😉
 
No to ewidentnie coś jej siedzi w tym nosku...najlepiej lekarz Wam dzisiaj powie co i jak....mam nadzieję , że nic poważnego....
Wydaje mi się że to tylko zwykły katar. Może coś przepisze tylko na udrożnienie na noc a tak pewnie będę musiała tylko odciągać. No ale lepiej niech zobaczy i oslucha bo żeby zaraz coś nie poszło na oskrzela.
 
Kurczę moja też tak ma ale pediatra mówiła żeby nie panikować i nie dała nic do neurologa🤔
🤔Zobaczę...jak się to jeszcze powtórzy to może też się wybiorę prywatnie gdzieś....
U mojej zauważyłam drgającą rączkę przy zasypianiu wczoraj 🙁 i jeszcze czasami tak szybko przekręca główką przawo-lewo-prawo- lewo...
Już kiedyś o tym pisałyście. Minęło? Nadal trwa??? Jak tam u Waszych?
Moją neurolog badał po pierwszym miesiącu, usg przezczaszkowe też miała 2 razy (ale to z innego powodu).
Nic jej nie wykryli, wtedy drżała jej nóżka, ale to ponoć prawidłowe u takich malutkich.
 
reklama
Do góry