reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy się o rodzeństwo 2021

O ktore rodzeństwo sie starasz?

  • 2

  • 3

  • 4

  • 5 i wiecej


Wyniki ankiety będą widoczne dopiero po oddaniu głosu.
reklama
Hej podczytuje Was trochę.
Również staramy się o rodzeństwo dla synka, aktualnie 21dc, po pierwszym okresie po porodzie. Synek 16 miesięcy. Również chcielibysmy teraz córeczkę [emoji3590]
Czekam na testowanie [emoji85]
 
Hej podczytuje Was trochę.
Również staramy się o rodzeństwo dla synka, aktualnie 21dc, po pierwszym okresie po porodzie. Synek 16 miesięcy. Również chcielibysmy teraz córeczkę [emoji3590]
Czekam na testowanie [emoji85]
No to ja wróciłam do antykoncepcji po porodzie dosyć szybko. I już tak minęło z 8 lat. Aktualnie jestem 1 cykl po odstawieniu. Robię testy owulacyjne, ale chyba nic z tego teraz nie będzie. U mnie 18dc, testy negatywne... jutro idę zrobić cytologię 😉
 
Ja wolę nie robić owulacyjnych, żeby się nie nakręcać aż tak. Bardziej obserwuje Śluz ale to też trochę nakręca.
Wyluzować całkiem nie umiem. Staramy się od początku roku ale ze względu na kp mamy utrudnione zadanie. Teraz liczę że coś się ruszy w końcu.
No to ja wróciłam do antykoncepcji po porodzie dosyć szybko. I już tak minęło z 8 lat. Aktualnie jestem 1 cykl po odstawieniu. Robię testy owulacyjne, ale chyba nic z tego teraz nie będzie. U mnie 18dc, testy negatywne... jutro idę zrobić cytologię [emoji6]
 
Hej,
Chyba nam się udało choć nieco niefortunnie, dostalam zapalenia pęcherza i stosowałam furalginium, ale po tygodniu objawy się zwiększyły, więc dostalam antybiotyk ale bezpieczny dla ciązy w razie co, zrobilam sobie test wczoraj tak po prostu i dwie kreski mimo ze do okresu jeszcze kilka dni.
Mam nadzieje, ze nic nie zaszkodzilam :( Martwie sie i cieszę jednoczesie
 
Ja wolę nie robić owulacyjnych, żeby się nie nakręcać aż tak. Bardziej obserwuje Śluz ale to też trochę nakręca.
Wyluzować całkiem nie umiem. Staramy się od początku roku ale ze względu na kp mamy utrudnione zadanie. Teraz liczę że coś się ruszy w końcu.
Kiedy po KP ruszyły Ci owulacje ? Ja czekam i czekam i na razie nic. Miałam wrazenie że coś się działo kilka dni temu, zobaczymy za dwa tygodnie czy pojawi się w końcu okres

A tak w ogóle, cześć, jestem Kasia i mam 12 miesięcznego synka :)
 
reklama
Kiedy po KP ruszyły Ci owulacje ? Ja czekam i czekam i na razie nic. Miałam wrazenie że coś się działo kilka dni temu, zobaczymy za dwa tygodnie czy pojawi się w końcu okres

A tak w ogóle, cześć, jestem Kasia i mam 12 miesięcznego synka :)
Hej 🙂
A skąd pewność że nie masz owulacji?
Moja siostra zaszła w ciąża karmiąc piersią 🙈 i sie okresu nie doczekała 😂
 
Do góry