reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Pod normalna narkoza wziewna [emoji6] jakby nie było laparoskopia to operacja.
Wybacz, dopiero teraz się doinformowanym jak ten zabieg wyglada. Napisz mi proszę jak się czułaś po zabiegu? Długo dochodziłaś do siebie ? Jak wyglądała później Twoja droga? Ściskam mocno 😘
 
Dzień dobry.
Jestem w 20 dc staramy się o drugie dziecko. 4 dni po owulacji bolało mnie podbrzusze i jajniki. Okres za 8 dni. Czy możliwe że owulacja mi się przesunęła i tak bolały jajniki czy to zagnieżdżanie zarodka można czuć. Czy ktoś czuł zagnieżdżanie zarodka w ten sposób ? Pozdrawiam
 
Poczytuję was cały czas, ale na razie się nie wypowiadam. Czekam spokojnie na lekarza i będziemy działać. Bo tak na ślepo to totalnie bez sensu. I jeszcze ktoś tu pytał o testy owulacyjne. U mnie wychodzą cały czas pozytywne 🙃
 
Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego testy owu z różnych firm wskazują inny wynik? 🙈 aktualnie robię na zmianę testeo i facelle. 3 dni temu facelle pokazał ładną różową kreskę (mimo że byl negatywny, ale kreska w końcu widoczna gołym okiem), natomiast testeo praktycznie nic. Miałam jeszcze pod ręką z domowego laboratorium (kupując facelle jakiś czas temu w opakowaniu dawali 2 testy DL) i na tym teście była też kreska ale mniej intensywna od facelle.
Myślałam że to będzie łatwiejsze 🤭 w kazdym razie kolejne testy już totalnie wychodzą negatywnie, mega słaba lub brak kreski. Śluzu praktycznie nie mam. A do ginekologa mi narazie nie drodze. Zresztą teraz to działamy i tak na chybił-trafił, bo niewiadomo jaki ten cykl będzie. Tylko te testy mnie zastanawiają 🤷‍♀️
 
Który masz dzisiaj dzień cyklu? 🙂
Wiem że po tabletkach i ogólnie po antykoncpecji ciężko się odnaleźć. Jestem w takiej samej sytuacji jak Ty😜 i 9 lat temu też byłam 😂
20 ale owulację miałam 17 potwierdzoną testem. Ale chyba poczekam do 1 października z tym testem tylko nie wiem czy wytrzymam 🤣
 
Dziewczyny powiedzcie mi dlaczego testy owu z różnych firm wskazują inny wynik? 🙈 aktualnie robię na zmianę testeo i facelle. 3 dni temu facelle pokazał ładną różową kreskę (mimo że byl negatywny, ale kreska w końcu widoczna gołym okiem), natomiast testeo praktycznie nic. Miałam jeszcze pod ręką z domowego laboratorium (kupując facelle jakiś czas temu w opakowaniu dawali 2 testy DL) i na tym teście była też kreska ale mniej intensywna od facelle.
Myślałam że to będzie łatwiejsze 🤭 w kazdym razie kolejne testy już totalnie wychodzą negatywnie, mega słaba lub brak kreski. Śluzu praktycznie nie mam. A do ginekologa mi narazie nie drodze. Zresztą teraz to działamy i tak na chybił-trafił, bo niewiadomo jaki ten cykl będzie. Tylko te testy mnie zastanawiają 🤷‍♀️
mam wrażenie, że każda z nas musi znaleźć takie testy, które będą jej pasować. Ja używam tych z domowego laboratorium i wiem, że trafiłam w 10. Obserwuj temperaturę, potwierdzi ci owulacje (wiadomo, że nie tak jak monitoring, ale i mnie się sprawdza).
 
czesc dziewczyny :) ja dzis 29 dc, dzien przed planowana miesiaczka. pomylilo mi sie, ze dzis jest dzien planowej miesiaczki i zrobilam test :) a nawet dwa:) sa pozytywne!!! <3 wg aplikacji 4+2 t.c. <3 to byl nasz 3 cykl staran. boli mnie jak przed miesiaczka ale mniej, piersi tez, ale mniej niz w pms. wydaje, sie ze mialam plamienie implantacyjne (7 dpo rozowe nitki, nasteonie kilka dni brunatne plamienie ale mniejsze niz zwykle - przyjmowalam duphaston bo mialam plamienia przed miesiaczka).
obecnie googluje jak wylaczyc mozg na 36 tygodni ....
podpowiedzcie prosze bo jutro pojde pobrac krew( jestem przebadana na wszystko ogolnie tokso hiv itd). czy poza betahcg cos pobrac? poza tym stosowalam duphaston do 27 dc, jakie macie doswiadczenia, ginekolodzy kazali kontynuowac po zajsciu? pytam o Wasze doswiadczenia, jutro skonsultuje sie oczywiscie z ginekologiem

trzymam kciuki za Was <3
Gratulacje ❤️
 
reklama
Do góry