reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Oj kochana to nie ma sensu jak przez 4 procedury nie mieliśmy nawet jednego transferu.

Niewiele już można.

In vitro daje w kosć, ale trzeba jakoś żyć... czasem udawać, ale żyć...
Agunia, ja myślę, że przyjdzie taka chwilą pogodzenia się z tym co jest i wierzę, że można żyć szczęśliwie. Popatrz, są ludzie którzy świadomie rezygnują z bycia rodzicami, może my też pozbędziemy się tego poczucia klęski, onnosci, bycia gorszym... Życzę Ci z całego serca żebyś odnalazła radość. Strasznie mi brakuje Twoich żarcików i optymizmu 😔
 
reklama
Mi się nie udało dostać na jutrzejszą wizytę niestety , a bardzoooo mi zależało bo wtedy mogła bym mieć już transfer w październiku . Co do wyników się nie martw , na pewno zostanie Ci to wynagrodzone ✊✊✊✊ wierzę w to mocno .... Pewnie nie przychodzą bo nie dowiezaja że wszystkie są zdrowe 😁✊✊✊✊✊✊ ja mam za to kolejny mega dylemat ... Przepisała mi lekarka ten acofil ale nie wiem czemu tylko do pozytywnego testu 😔😔😔😔 boje się tak krótko go brać 😔😔😔😔 chyba poszukam innego lekarza bądź wybłagam doktorka o dłuższe branie go 🤔🤔🤔🤔🤔
Są lekarze, którzy uważają, że accofil szkodzi w ciąży i podają go jakby na pomoc w zagniezdzeniu. Już słyszałam o takich przypadkach. Accofil to ogólnie mocno inwazyjny lek, nie ma co go brać dłużej niż to konieczne, może jej zaufaj, skoro tak długo czekałaś na wizytę i byłaś tak pełna optymizmu po...
 
Dziewczyny, ktore mialyscie zlecony Acoffil do kiedy go bralyscie? Beta pozytywna, jutro 17 dpt i bede robic bete ale nie wiem czy brac acoffil, a wypada jutro. Odstawialyscie czy bralyscie nadal?
A nie jesteś pod kontrolą lekarza? Nie masz zaleceń do kiedy brać accofil? Ile go bierzesz? Kto Ci ustalał dawkę?
 
Są lekarze, którzy uważają, że accofil szkodzi w ciąży i podają go jakby na pomoc w zagniezdzeniu. Już słyszałam o takich przypadkach. Accofil to ogólnie mocno inwazyjny lek, nie ma co go brać dłużej niż to konieczne, może jej zaufaj, skoro tak długo czekałaś na wizytę i byłaś tak pełna optymizmu po...
Ooo dziękuję za informację ❤️ podniosło mnie to na duchu bardzoooo ❤️
 
Tylko dziwne jest ze majac 1-2 nie ulewala a teraz nawet 2 godz. po jedzeniu potrafi ulac.Jak jest w pionie to sie uspokaja. W ciagu dnia tv nie gra,swiecacych zabawek nie mamy i grajacych tez-tyljo grzechotki i to takie lagodne.Spacerow nie lubi bo nie lubi lezec -wczesniej uwuelbiala i uspokajala sie na spacerach.Ostatnio nawet polubila lezenie na brzuszku bo juz chce sue orzewracac.Ale spi wam juz cala noc czy w ciagu dnia spi tyle?
Ulewanie ..... Przerabiałam 2x .
Marcelina moja starsza córka zaczęła strasznie ulewac od 3 miesiąca i z dnia na dzień więcej płaczu ,krzyku ,błagania o pomoc - gastrolog USG refluks syrop ranitidina trochę pomógł ale potem zmiana mleka na nutramigen sprawiła że dziecko jadło ,spało i było zadowolone mimo że dalej ulewała do 9 miesięcy już bez bólu.
Teraz Wiktoria od 1 miesiąca płakanie przy jedzeniu ( HiPP combik) kwaśna kupa ( rany ) plamy na buzi ....więc dostała mleko jak siostra nutramigen i przez 2 Miesiące było ok ale znów płacz , krzyk nie mogła leżeć na plecach ,zaczęła odmawiać jedzenia ponowna wizyta u gastrologa i nastała magiczne mleko z cycków jednorożca i omeprazol . No inne dziecko .
Je, śpi płacze tylko jak jest głodna .
Noce przesypia całe .....
Jest wcześniakiem ma 3,5 miesiąca ( korygowane 2,5) je o 21 godzi came 120 ml ... I śpi do 5/6 .
Screenshot_2021-09-09-16-13-12-861_com.android.chrome.jpg

Jeśli dziecko jest niespokojne ,płacze godzinami ....nie daje się położyć na plecy .Polecam gastrologa
 
Kochana ja prawie przez caka ciaze mialam szyjke 2,5cm i dotrwalam do 39+3tc👍
Wszystko zależy od tego czy szyjka się skraca i czy jesteś miękka. Ja miałam 3.5 cm w 23 tc a w 24 tc 0.6 cm a potem zero. Jeśli są objawy skracania, bóle, jakieś kłucia to należy się pilnować i kontrolować. Dzięki mojej intuicji i ogromnemu szczęściu moja córka jest na świecie. Dodam tylko, że w pierwszej ciąży urodziłam w 40 tc.
 
Ja Ci powiem ze ile lekarzy tyle opinii. Przy ostatnim transferze lekarz immunolog mi przepisał tylko 3 zastrzyki, ostatni był 5 dni po transferze. Obecna immunolog przepisała mi przy kolejnym podejściu accofil do 12 tygodnia, raz na tydzień cała ampulke. Każdy ma jakieś tam swoje sposoby
Mi się nie udało dostać na jutrzejszą wizytę niestety , a bardzoooo mi zależało bo wtedy mogła bym mieć już transfer w październiku . Co do wyników się nie martw , na pewno zostanie Ci to wynagrodzone [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] wierzę w to mocno .... Pewnie nie przychodzą bo nie dowiezaja że wszystkie są zdrowe [emoji16][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110] ja mam za to kolejny mega dylemat ... Przepisała mi lekarka ten acofil ale nie wiem czemu tylko do pozytywnego testu [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17] boje się tak krótko go brać [emoji17][emoji17][emoji17][emoji17] chyba poszukam innego lekarza bądź wybłagam doktorka o dłuższe branie go [emoji848][emoji848][emoji848][emoji848][emoji848]
 
Ja Ci powiem ze ile lekarzy tyle opinii. Przy ostatnim transferze lekarz immunolog mi przepisał tylko 3 zastrzyki, ostatni był 5 dni po transferze. Obecna immunolog przepisała mi przy kolejnym podejściu accofil do 12 tygodnia, raz na tydzień cała ampulke. Każdy ma jakieś tam swoje sposoby
Ja miałam przy ostatnim nieudanym transferze 2/3 ampułki codziennie. Miałam brać do 12 tygodnia. I klapa... Nasza @fredka84 Fredzia miała chyba 1/3 co drugi czy co trzeci dzień i się udało 😊. Nie ma reguły... Trzeba się trzymać zaleceń i mieć nadzieję, że zadziałają...
 
reklama
Do góry