reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
Witam, dziewczyny powiedzcie mi chce się zaszczepic na Covida ale staram się o dziecko i moje pytanie czy szczepienie zaburza owulację badz zagnieżdżanie ?
 
Tak to jest jak jakieś ..... Na forum próbują wmówić, że testem ciążowym można sprawdzić przyrost bety [emoji2356]
Nie słuchaj tego bo to bzdura, a każda która taką metodę poleca powinna za karę skończyć z bolesną biegunką.
Test to tylko osikany papier. Jedyne co pokazuje to czy jesteś w ciąży. NIC WIĘCEJ.
Jedynym sposobem na sprawdzenie czy bardzo wczesna ciąża się rozwija jest zrobienie bety w odstępie 48 godzin.
Na pocieszenie wrzucę Ci dwa swoje testy.
Zgadnij na którym beta jest 16, a na którym 60.Zobacz załącznik 1321769Zobacz załącznik 1321770
A ja miałam podobne krechy przy becie 6,5… kwestia stężenia moczu tylko i wyłącznie.

Powinnam dostać kopa w tyłek za nawodnienie :)
 
reklama
Do góry