reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2021

Ja też nie mogłam się zorganizować i zrobiłam właśnie listę, bardzo nam pomogła 😊 my cały czas rozglądamy się za łóżeczkiem, jeszcze wszystkie kosmetyki, takie pierdółki typu obcinacz do pazurków i rzeczy dla mnie do szpitala, w pazdzierniku chcemy mieć już wszystko dopięte na ostatni guzik żeby na spokojnie czekać 😊
Zmobilizowalas mnie ;) zrobię listę i będę powoli kupowac😍
 
reklama
U mnie 27+5 i czekam na Martę 😍 w nocy podobnie jak u Was, pobudka przy każdym obrocie w łóżku. Teraz męczy mnie katar, że ostatnie noce praktycznie nie spałam. Mam jakieś naturalne krople do nosa które nic nie dają i kupiłam wodę morską. Chyba muszę ten czas jakoś przeżyć. Chyba że macie pomysł w jaki sposób się pozbyć albo ulżyć w kararze? Wczoraj pakowalam ubranka do komody, ale pranie zrobię za miesiąc albo dwa. Wózek już mam. Łóżeczko czeka na złożenie, mało miejsca w sypialni więc jak najpóźniej skrecimy.
 
A czy Wasze Maluszki też przestają się kręcić jak ktoś inny dotknie ? :) Mój szaleje w brzuszku a jak chce komus akurat pokazać to on przestaje, gdy ja doktykam znowu zaczyna 🤷
 
U nas będzie chyba Adaś 🙂 Wszyscy już tak mówimy o nim. Bardzo intensywnie się rusza w brzuszku. Pamiętam jak w pierwszej ciąży mialam problem ze spaniem i też nie mogłam znaleźć pozycji, ciągle się budziłam. Pomogła poduszka w kształcie litery c.
 
A czy Wasze Maluszki też przestają się kręcić jak ktoś inny dotknie ? :) Mój szaleje w brzuszku a jak chce komus akurat pokazać to on przestaje, gdy ja doktykam znowu zaczyna 🤷
U mnie to samo. Czasami przetrzymam rękę męża dłużej i każe być cierpliwym to i tak musi się w końcu ruszyć😉 udaje się
 
reklama
U mnie 27+5 i czekam na Martę 😍 w nocy podobnie jak u Was, pobudka przy każdym obrocie w łóżku. Teraz męczy mnie katar, że ostatnie noce praktycznie nie spałam. Mam jakieś naturalne krople do nosa które nic nie dają i kupiłam wodę morską. Chyba muszę ten czas jakoś przeżyć. Chyba że macie pomysł w jaki sposób się pozbyć albo ulżyć w kararze? Wczoraj pakowalam ubranka do komody, ale pranie zrobię za miesiąc albo dwa. Wózek już mam. Łóżeczko czeka na złożenie, mało miejsca w sypialni więc jak najpóźniej skrecimy.
Mi dziś pani w aptece poleciła Afrin, jest przebadany jeśli chodzi o stosowanie w ciąży. Ja to kupiłam na zatoki ale jest napisane że leczy objawy przeziębienia, kataru siennego i zapalenia zatok. Jedna aplikacja i czuję duża różnicę, a bardzo się męczyłam
 
Do góry