reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No dziś miałam wizytę. Miał wyniki przed nosem. Powiedział, ze wszystko jest ok... to punkcji nie robią z takim progesteronem czy transferu?...😫 matko... już nic nie rozumiem
Ja miałam badanych progesteron na tydzień przed punkcją, a przed transferem w ogóle nie badali. Także nie analizuj aż tak bardzo tego proga bo oszalejsz.
 
To zaden wynik,Bete liczy sie od 5 albo i 10.Obawiam sie ,ze wcale nie ruszyla.Ovitrelle w organizmie juz nie masz,a Beta zaczyna byc produkowana jakos dzien po implantacji.Mozesz jeszcze za dwa dni powtorzyx,a najlepiej skonsultuj to z lekarzem.
Ja też się obawiam że nawet beta nie zaczęła rosnąć ale próbuje jeszcze sobie jakoś to tłumaczyć. Zrobię bete jeszcze w piątek tak jak mi kazali w 13dpt bo muszę im wysłać ale już nie mam nadziei 😢
 
Hej dziewczyny! Mam pytanko, jest ktoś z Lublina? Miała któraś robione in vitro w Lublinie? Polecacie czy raczej nie? Jestem z Lublina i chodzę tam do klinik ale. Je wiem czy decydować się tam na in vitro
 
reklama
Dziewczyny jutro transfer a mnie piecze gardło.. czym złagodzić prócz herbaty? Nie chcę faszerować się niczym mocnym bo boje się o kropka którego jutro zabieram
 
Do góry