reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chłopiec czy dziewczynka ?

reklama
Będzie dziewczynka:) jeśli bardzo chcesz być pewna idź prywatnie na usg do innego lekarza :)♡ a imię już wybrane ? :)
Imię już dawno wybrane Lenka 🥰 poszłabym tylko płacić drugi raz 200 zł żeby powiedział ,to samo to troszkę bez sensu lepiej dziecku coś kupić 🤗 na prenetralnych w szpitalu w 13 tygodniu lekarz mówił ,że na 80% dziewczynka
 
Nie nawet nie wiedziałam ,że takie badanie jest , to moja pierwsza ciąża , i chodzę na badania na które mnie lekarz skieruje
Rozumiem, to widzisz ten lekarz nie doinformowany, bo są 3 prenatalne obowiazkowe badania... Możesz poczytać Sobie 😀 już się nie dziwię że nie umie określić płci 😉
 
Proszę:)
 

Załączniki

  • Screenshot_20211011-182202_Chrome.jpg
    Screenshot_20211011-182202_Chrome.jpg
    213,3 KB · Wyświetleń: 91
reklama
Do góry