reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wypadające włosy, koszmar!

znam ten ból, mi po ciąży i po okresie laktacji nic nie pomagało. dlatego zdecydowałam się na zabieg haircare, który zwiększył objętość moich włosów, strukturę, a także kolor. serię przeprowadziłam w vesunie z krakowa i jestem zadowolona. odpukać minęlo 10 miesięsy od zabiegu i nie widzę, aby włosy wypadały.
 
reklama
Powiem Wam, że równo jak mały skończył 3 miesiące włosy zaczęły mi lecieć garściami i były absolutnie wszędzie. A na wcierki i tego typu rzeczy nie mam cierpliwości i zawsze szukam najszybszych rozwiązań. Najpierw na jakimś forum przeczytałam, że muszą wypaść te co muszą i tyle. Pogodziłam się z tym i luzik, wiedziałam, że minie. Ale dosłownie kilka dni później osoba z rodziny poleciła mi cynk, ale jako suplement wzbogacony innymi składnikami i po 3 tygodniach dzieją się jakieś cuda! Włosy dalej wypadają, ale tak jak zawsze - po kilka zostaje na szczotce czy gdzieś jak przejadę ręką to jakieś wypadną, ale jest niebo a ziemia w stosunku do tego, co było. :o
 
Po ciazy to nawet i normalne ze wypadaja. Ja osobiscie polecam olejowanie wlosow bo wzmacnia to wlosy u nasady. Jako trycholog mozemy tez umowic sie na bezplatna konsultacje to dobierzemy swietne produkty ktore pomoga i będziesz miala burze baby wloskow.
 
Zbadac żelazo, ferrytyna.
Mi (jak myślę) pomogła biotyna i sok z pokrzywy.
U mnie leciały garściami, aż się bałam myć głowę i przestały zupełnie

Z kosmetyków polecam:
wcierki Jantar
wcierki Banfi
i ten szampon od fitokosmetyk: Link do: Fitokosmetik Szampon do Włosów Stymulujący Wzrost - Gorczycowy - z Olejkiem z Kiełków Pszenicy i Miodem 270ml
fitokosmetik-szampon-do-wlosow-stymulujacy-wzrost-gorczycowy-z-olejkiem-z-kielkow-pszenicy-i-miodem-270ml.jpg
 
Ostatnia edycja:
Ja stosowałam wcierkę z kofeiną kilka razy w życiu i dawała efekty. Tylko trzeba wcierać systematycznie (kilka razy w tygodniu, ja nawet wcierałam codziennie) i przy okazji kilka minut masować skórę głowy
 
reklama
Do góry