reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Dziewczyny, czy może jest wśród Was posiadaczka zespołu jelita drażliwego? ja mam to dziadostwo od lat i nauczyłam się z tym żyć ale teraz nasiliły się objawy i ciężko poznać czy to boli brzuch w sensie rośnie małe czy jelita i promieniuje na resztę...oj trudny ten początek..pozdrawiam
Od 5 lat mam problemu żołądkowo - jelitowe, byla tydzień temu u mojego gastrologa, poniewaz od ok 6-7 tc wszystkie objawy się bardzo u mnie nasiliły. Lekarz twierdzi, ze to wina hormonów i po pierwszym trymestrze albo znikną te objawy albo choć trochę złagodnieją. Niestety mam się nastawić, ze w 3 trymestrze wroca.
 
Ja również podczytuje Was regularnie, ale jako, ze pracuje i nie ma dnia żebym się źle nie czuła to czasem mi się po prostu nie chce nic pisać. Nie wymiotuję już od okolo 2 tygodni, no ok raz mi się zdarzyło w tym tygodniu, a mdłości sa słabsze, ale nie zniknęły. Za to regularnie boli mnie glowa - czy to możliwe, ze przez fakt, ze pracuje 8h przy komputerze? I bola mnie plecy na wysokości łopatek plus nie kontroluje senności. Spadnie razem z leżeniem po prostu w łóżku jest moja ulubioną czynnością. Czasem czuję się bardzo zmeczona, ale nie mogę zasnąć po prostu leżę z zamkniętymi oczami. Za 2 tygodnie w piątek mam prenatalne USG i bardzo nie mogę się doczekać, bo traktuje je trochę jak być albo nie byc. Ogolnie nie mogę uwierzyć, ze jestem w ciąży wiec chyba dopóki nie powiększy mi się brzuch i nie poczuje kopniaków to dalej będę myslala, ze to piękny sen.
 
reklama
Ja jestem dokładnie od 9+4
Mam z tym mały problem, zlinczujcie mnie, ale w 2 poprzednich ciazach L4 na wczesnym etapie było dla mnie czymś dziwnym po za ew. zagrożeniami ciazy. Ja niestety z tych, którzy myśleli ciaza to nie choroba. Bardzo przepraszam, nikogo nie chce tym urazic, ale, ale... Tym razem moja ciąża jest jak choroba - mam wszystkie książkowe objawy plus zaostrzone objawy jak przy zapaleniu zoladka przez fakt, ze mam problemy gastrologiczne i 5.11 mam wizytę. Chciałabym pojsc na L4, ale w mojej głowie siedzi glos, ze to wstyd w po 12 tygodniach ciazy isc na L4 jak nic nie widac. Czy np ZUS może mnie wezwać na kontrole i zabrać mi L4 bo jestem w zbyt wczesnej ciazy? Mam niestety ostatnie 6 dni urlopu wiec nawet nie mam jak isc na dłużej odpocząć licząc, ze to złe samopoczucie minie.
 
Do góry