reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No właśnie ja liczę na swoją przychodnie, bo tam pracuje mama, a jak nie to jeszcze abonament z pracy,zawsze to oszczędności, bo za smao amh to sobie życzą 170 zł!!! A inne 48 np, no chore to.
Ale co do AMH robiłabym w klinice. Szczególnie jeżeli rezerwa niska. Czas wykonania badania i jakość wpływa na wynik. Niektóre kliniki zauważyły ze AMH powinno być wykonane odrazu bo potem wartości się bardzo różnią. I tutaj może być to istotne przy niskiej płodności.
Co do reszty to ja tez robiłam gdzie indziej a leczyłam się w invicta.
Edit: programy mieljskie pokrywają badania AMH w klinikach:-) ale niestety do kwalifikacji musi byc już zrobione :-(
 
reklama
Do mnie właśnie dzwonili z kliniki i mam transfer w środę!!!!

Lekarka nie kazała mi brać sterydu, bo nie mam wskazań. A ja się uparłam i powiedziała że mogę EWENTUALNIE brać od soboty 5 mg ale ona nie zaleca. Lepiej nie brać niż brać. [emoji2370]
Nie wiem co robić. Co myślicie ?

Mam clexane, tyroksynę, accofil (Kir ab) i proga, transfer na naturalnym cyklu. Komórki NK 6% z krwi.... Brać czy nie brać ten steryd???
 
Do mnie właśnie dzwonili z kliniki i mam transfer w środę!!!!

Lekarka nie kazała mi brać sterydu, bo nie mam wskazań. A ja się uparłam i powiedziała że mogę EWENTUALNIE brać od soboty 5 mg ale ona nie zaleca. Lepiej nie brać niż brać. [emoji2370]
Nie wiem co robić. Co myślicie ?

Mam clexane, tyroksynę, accofil (Kir ab) i proga, transfer na naturalnym cyklu. Komórki NK 6% z krwi.... Brać czy nie brać ten steryd???
Ja bym postępowałam według zaleceń lekarza
 
No niestety, beta dziś >2,30.
Gdy 18.10 dowiedziałam się, że 4 zarodki, które zostały do mrożenia, nie przetrwały do 6 doby, to czułam, że ten we mnie (był tak samo dobrze rokujący, jak tamte) też nie ma szans, ale…. nadzieja, że kropek zostanie jednak była…
No nie tym razem…
Mam odstawić leki i czekać na miesiączkę.
Podpowiedzcie po jakim czasie zazwyczaj się pojawia, od odstawienia leków?
 
Zapładniają 6 czy wszytskie?
@laChance wszystkie

To teraz kciuki żeby jak najwięcej pięknie zareagowało i się dzieliło ✊✊💪
@Aurora84 ❤️

jak poszo? ja juz po odpoczywam w domu!
u mnie wszystko ok, mamy czekac na info z kliniki co z zarodkami

@SMSM 19 pobranych, też już od dawna w domu odpoczywam i jestem na diecie wysokobiałkowej.

Cieszę się, że i u ciebie wszystko ok ❤️ trzymam kciuki za Ciebie ✊

Transfer mam przewidziany na sobotę 3dniowego zarodka.
 
Dziewczyny jest coś takiego jak podwójna stymulacja w jednym cyklu? Superstymulacja? Czy lekarz może coś takiego przeprowadzić żeby uzyskać więcej lepszych jajek? Czy to jest bezpieczne czy może prędzej prowadzic do hiperki?
 
Dziewczyny jest coś takiego jak podwójna stymulacja w jednym cyklu? Superstymulacja? Czy lekarz może coś takiego przeprowadzić żeby uzyskać więcej lepszych jajek? Czy to jest bezpieczne czy może prędzej prowadzic do hiperki?
Ja słyszałam tylko o stymulacji jedna po drugiej od razu. Ale dwie na raz nie słyszałam
 
Dziewczyny jest coś takiego jak podwójna stymulacja w jednym cyklu? Superstymulacja? Czy lekarz może coś takiego przeprowadzić żeby uzyskać więcej lepszych jajek? Czy to jest bezpieczne czy może prędzej prowadzic do hiperki?
Ja jestem teraz na stymulacji po stymulacji. Czyli po pierwszej miałam 7 pobranych cumulusów, czego jest jeden zarodek i po tyg przerwy zaczęłam od razu drugą stymulację. Na dzień dzisiejszy jest 19 pęcherzyków, punkcja najpewniej we wtorek ( w pt mam jeszcze jeden monitoring?
 
reklama
Do góry