reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Ja też mam PAPPA 6,34 iui czyli to wychodzi 2,8053 MoM (o ile tak pisze się te jednostkę). Miałam nie wchodzić i nie myśleć o wynikach zanim lekarz nie wyśle analizy a to jeszcze tydzień i zaczęłam sama 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Wysoka pappa-dobrze
Niskie wolne bhcg-dobrze.
Ale wraz to statystyki, inne wyniki wyjdą u 20latki i u 30 latki.
 
reklama
Ja już po prenatalnym. Pierwszy raz się tak stresowałam. Niby wszystko okej, lekarz był bardzo ostrożny w tym co mówił. Dziś wg Om jestem w 12+5, ale na USG się okazało, że dziecko jest dużo do przodu i jestem w 13+2. Termin porodu mam przesunięty z 7 maja na 3 Maja. No i jutro idę robić pappa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. No i od dziś jestem na zwolnieniu, lekarz nie dał się przegadać, za dużo zachorowań na covid 🤷‍♀️
 
A co do płci pokazal i powiedział, że to może być wszystko i on powie dopiero w 16 tyg, bo wtedy narządy płciowe są wykształcone😋 także nic nie wiem.
A jak się pytałam, czy dziecko wygląda okej, to powiedział, że na chwilę obecną tak, ale więcej będzie mógł powiedzieć na II prenatalnych.
 
Wysoka pappa-dobrze
Niskie wolne bhcg-dobrze.
Ale wraz to statystyki, inne wyniki wyjdą u 20latki i u 30 latki.
Dziękuję za wyjaśnienie jak to działa mniej więcej 🥰
Ja już po prenatalnym. Pierwszy raz się tak stresowałam. Niby wszystko okej, lekarz był bardzo ostrożny w tym co mówił. Dziś wg Om jestem w 12+5, ale na USG się okazało, że dziecko jest dużo do przodu i jestem w 13+2. Termin porodu mam przesunięty z 7 maja na 3 Maja. No i jutro idę robić pappa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. No i od dziś jestem na zwolnieniu, lekarz nie dał się przegadać, za dużo zachorowań na covid 🤷‍♀️
Super! U mnie też większe niż ustawa przewiduje i zamiast 7.05 celowałby bardziej w 4.05 😂 Ale super, że tak to wszystko dobrze 🥰 A jakie crl jak na ten 13+2, jeśli mogę spytać? U mnie przy faktycznym 12+1 było 6,4cm
 
Czy jest sens szukania testu pappa jak zamierzam robić nifty?
Moim zdaniem tylko jeśli chodzi o ryzyko związane z łożyskiem. Jeśli wyjdzie Ci ryzyko przedwczesnego porodu to dostaniesz Acard. Ja jestem silnie uczulona na kwas acetylosalicylowy i dlatego nie robię, bo poza regularną kontrolą ciśnienia nic u mnie to nie zmieni, a ja będę schizować. Czytałam, że sporo dziewczyn otrzymuje to wyższe ryzyko przedwczesnego porodu, a potem to się nie sprawdza. Ja zrobiłam tylko Nifty + USG genetyczne na początku listopada. Pappy nie robię.
 
reklama
Do góry