reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

reklama
Poprawiłam wymiar Nt, bo faktycznie źle wpisałam. Ale i tak wg. tego kalkulatora wychodzi mi duze ryzyko zespolu Downa. Poczekam na opinię lekarza, ale jeśli jego będzie podobna to nie wiem czy chce robić jakiekolwiek badania. Moze lepiej nie znać prawdy. Zobacz załącznik 1334829
Nie denerwuj się na zapas bo oszalejesz. Jeśli USG wyszło Ci super to spokojnie. Mi w poprzedniej ciąży na USG wyszło bardzo dużo nieprawidłowości plus do tego krew i potwierdzałam amniopunkcja i niestety okazało się, że synek z ZD. U Ciebie wyniki z USG ok więc wyluzuj 🙂
 
Ja znowu po nocy na spokojnie myślę czy ta insulina nie wleciała za szybko.
Jezeli to Cię pocieszy to ja też długo się wachalam. Zaczęłam stosować insulinę na noc i wyniki były między 85-89. Zasnęłam raz zmęczona i nie wzięłam insuliny wynik rano 109. Diabetolog mnie pocieszyła że jeżeli w ciągu dnia cukry ładnie się prezentują a po nocy są podwyższone to niestety mam na to niewielki wpływ i bezpieczniej dla mnie i dziecka będzie brać insuline
 
Jezeli to Cię pocieszy to ja też długo się wachalam. Zaczęłam stosować insulinę na noc i wyniki były między 85-89. Zasnęłam raz zmęczona i nie wzięłam insuliny wynik rano 109. Diabetolog mnie pocieszyła że jeżeli w ciągu dnia cukry ładnie się prezentują a po nocy są podwyższone to niestety mam na to niewielki wpływ i bezpieczniej dla mnie i dziecka będzie brać insuline
Ja się cieszę że już nam insulinę, ciągle miałam za wysokie na czczo minister diety o nie wiem co miałoby się stać żeby mi się same ogarnęły. Zresztą, dobór dawki insuliny też może trochę trwać, ja biorę już koło dwa tygodnie a i tak mam wrażenie, że jeszcze jej nie dobrałam.
 
Dziewczyny stał się cud, wczoraj najbliższy termin 20.11 wg. rejestratorki. Wchodzę na znanylekarz.pl i wolna dziś 9.30.juz się zarejestrowałam!
Nawet nie wiesz jak cie rozumiem. U mnie była sytuacja w 12 tc,że lekarz pomylił przezierność z owodnia i NT mi wynosiło 3,3. Do tego dwunaczyniowa pępowina. Pobiegłam szybko do innego lekarza I NT wynosiło 1,6. I pępowina 3 naczyniowa.Az się tam popłakałam i prosiłam żeby Pani dr sprawdziła to jeszcze raz. Ale z tego stresu schudłam w przeciągu 2 dni 2 kg. Pappa wyszła dobra. Niskie ryzyko. Przytulam cie bo wiem co czujesz😘a pocieszenia,że będzie dobrze w tym momencie nie działają. 3 mam kciuki za Was 🥰
 
Dziewczyny stał się cud, wczoraj najbliższy termin 20.11 wg. rejestratorki. Wchodzę na znanylekarz.pl i wolna dziś 9.30.juz się zarejestrowałam!
Trzymam kciuki!


Ja nie rozumiem nadal tych MoM, kalkulator pokazuje mi co innego, Wy mowicie co innego, a drugi kalkulator jeszcze cos innego. ;) chyba porwę kartke z kodem do pobrania badania bo się nie powstrzymam przed analizą[emoji849]
 
Trzymam kciuki!


Ja nie rozumiem nadal tych MoM, kalkulator pokazuje mi co innego, Wy mowicie co innego, a drugi kalkulator jeszcze cos innego. ;) chyba porwę kartke z kodem do pobrania badania bo się nie powstrzymam przed analizą[emoji849]
Nie rozumiem po co lekarze podają wogole wyniki do samodzielnej analizy. Powinno być to zabronione. Ja miałam od razu przelicznik na MoM. Ile mniej stresu.
 
Dzień dobry! Na prawdę dobry! Wczoraj po badaniach bylam tak emocjonalnie wypłukana że zasnelam od razu!
Z UsG wszystko ok. Pani dr twierdzi ze chlopak.🙃 ryzyka wszystkich wad niskie. Moge chyba zacząć cieszyć się ciążą. Jestem wzruszona tym, że rośnie we mnie mały człowieczek. A jak patrzyłam na niego na monitorze to rozpływałam się nad tym widokiem. Niesamowite...
@Zaskoczona30 ja tez po odebraniu pappy analizowałam wyniki i tez bzdury mi wychodziły. Stresowalam się z bo pappa byla w miare ok ale hcg dość wysokie i pisali ze to źle... a ryzyka wyszły na prawde niskie po połączeniu z usg. Nie analizuj juz, ja niepotrzebnie strachu sie najadlam
 
reklama
Dzień dobry! Na prawdę dobry! Wczoraj po badaniach bylam tak emocjonalnie wypłukana że zasnelam od razu!
Z UsG wszystko ok. Pani dr twierdzi ze chlopak.[emoji854] ryzyka wszystkich wad niskie. Moge chyba zacząć cieszyć się ciążą. Jestem wzruszona tym, że rośnie we mnie mały człowieczek. A jak patrzyłam na niego na monitorze to rozpływałam się nad tym widokiem. Niesamowite...
@Zaskoczona30 ja tez po odebraniu pappy analizowałam wyniki i tez bzdury mi wychodziły. Stresowalam się z bo pappa byla w miare ok ale hcg dość wysokie i pisali ze to źle... a ryzyka wyszły na prawde niskie po połączeniu z usg. Nie analizuj juz, ja niepotrzebnie strachu sie najadlam
Super :)
 
Do góry