reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
reklama
Cześć Dziewczyny🤩 dawno mnie tu nie było :) wpadłam zobaczyć, co nowego u Was 😍
Ooo @Maliina trzymam kciuki✊🏾
@Ladinola Gosia zmieniłaś nick? 😇 piękne zdjęcie ! 😍
U mnie nadal bez zmian… czas leci, ciąży brak, fakt mało starań, ale chciałabym wrócić do gry, porobić jakieś badania… myślałam o tych genetycznych z testDna, co myślicie ? Będą one wiarygodne jak zamówię online ? Czy lepiej udać się do punktu pobrań ?
 
Cześć Dziewczyny🤩 dawno mnie tu nie było :) wpadłam zobaczyć, co nowego u Was 😍
Ooo @Maliina trzymam kciuki✊🏾
@Ladinola Gosia zmieniłaś nick? 😇 piękne zdjęcie ! 😍
U mnie nadal bez zmian… czas leci, ciąży brak, fakt mało starań, ale chciałabym wrócić do gry, porobić jakieś badania… myślałam o tych genetycznych z testDna, co myślicie ? Będą one wiarygodne jak zamówię online ? Czy lepiej udać się do punktu pobrań ?
Oj juz jakiś czas temu zmieniłam. :) Dziękuję za miłe słowa, w grudniu mamy kolejną sesję świąteczną, taka nasza tradycja. :)
Co do badań to ja wolałam je zrobić z krwi w laboratorium w klinice.
 
Dzis dziewczyny 33 dni jak nie mam okresu. Tamten test byl negatywny ale tez robilam go w dzien z wymuszonej probki moczu... Nie wiem czy mialo to wplyw.. dzis mam okropne bole podbrzusza.. nic @ nie zapowiada ale bol jest okropny i nospa nie pomaga. Chyba zatestuje jeszcze w piatek i w przyszlym tygodniu ide do gina. Cos sie ewidentnie dzieje.
 
Dzis dziewczyny 33 dni jak nie mam okresu. Tamten test byl negatywny ale tez robilam go w dzien z wymuszonej probki moczu... Nie wiem czy mialo to wplyw.. dzis mam okropne bole podbrzusza.. nic @ nie zapowiada ale bol jest okropny i nospa nie pomaga. Chyba zatestuje jeszcze w piatek i w przyszlym tygodniu ide do gina. Cos sie ewidentnie dzieje.
Kurczę ewidentnie coś jest nie tak :/ ja to miesiączkę mam jak w zegarku… choć czasem nawet kilka dni szybciej.
Powiedziałam sobie po nowym roku biore się ostro za badania, ide do gin i zobaczymy. Chciałabym, w końcu wrócić na dobre tory, bo zaniedbałam to strasznie eeh. Ale co się dziwić, efektów do tej pory nie ma :// zawsze było coś ważniejsze, a lata lecą :((
 
U mnie nadal cisza z @.. dzis 39 dzien opóźnienia i 74dc... Jak przestanie w końcu padac pójdę po test.. nie mam jak sie wyrwac na bete by miec taka pewnosc 100% ehh. Jesli to nie ciąża to mam nadzieje ze opoznienie spowodowane jest moja 3 tygodniowa choroba.. najgorsze ze w czasie spodziewanej @ wychodza mi pryszcze na buzi ale nic pozatym.
 

Załączniki

  • Screenshot_2021-11-17-13-20-36-269_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    Screenshot_2021-11-17-13-20-36-269_org.iggymedia.periodtracker.jpg
    135,8 KB · Wyświetleń: 77
reklama
Do góry