reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Cześć Wam , witam wszystkich :)
Dziewczyny mam pytanie która z Was miała iui nasieniem dawcy ?
Przepraszam może temat się powtarza , ale stoję przed poważna decyzja i chciała bym z kimś pogadać....
Jestem po 2 iui nasieniem męża - nie udanym.
 
A co tam u wesołej rodzinki słychać? 😃😀
Hehe dobrze wszystko ☺️ mała ma już 7,5 miesiąca 😳 zapieprza ten czas nieubłaganie niestety, obecnie mamy etap rozszerzania diety, zębów narazie brak i dalej przesypia nam całe noce ładnie. Tęsknie za ciążowym brzuszkiem 😉

A ty mamuśka jak tam, czekasz na ruchy co? 🙂

Jestem z Wami cały czas i przeżywam wszystko! Trzymam mocno kciuki za Wszystkie babeczki 😘
 
Hehe dobrze wszystko ☺️ mała ma już 7,5 miesiąca 😳 zapieprza ten czas nieubłaganie niestety, obecnie mamy etap rozszerzania diety, zębów narazie brak i dalej przesypia nam całe noce ładnie. Tęsknie za ciążowym brzuszkiem 😉

A ty mamuśka jak tam, czekasz na ruchy co? 🙂

Jestem z Wami cały czas i przeżywam wszystko! Trzymam mocno kciuki za Wszystkie babeczki 😘
O Kurde, ale duża dziewucha już ❤️☺️ zazdroszczę bo ja już bym chciała mieć maluchy na świecie a to jeszcze nie półmetek nawet 🤪😀 no ja czekam z utęsknieniem na chociaż mini kopniaki 🙄 póki co się nie doczekaliśmy. Ale liczę że może w przyszłym tygodniu już coś poczuję ☺️ jakoś tak mam opory żeby kompletować już powoli wyprawkę, nie wiem dlaczego, może podświadomie nie chcę jeszcze zapeszać.
 
O Kurde, ale duża dziewucha już ❤️☺️ zazdroszczę bo ja już bym chciała mieć maluchy na świecie a to jeszcze nie półmetek nawet 🤪😀 no ja czekam z utęsknieniem na chociaż mini kopniaki 🙄 póki co się nie doczekaliśmy. Ale liczę że może w przyszłym tygodniu już coś poczuję ☺️ jakoś tak mam opory żeby kompletować już powoli wyprawkę, nie wiem dlaczego, może podświadomie nie chcę jeszcze zapeszać.
Doczekacie się doczekacie, jeszcze nie będziesz spać po nocach 😆 a co do wyprawki to ja już wózek miałam w 20 tyg 🤭 a później sukcesywnie kompletowałam wyprawkę, żeby nie wszystko naraz na koniec kupować, w przesądy raczej nie wierze, ale dla swojego spokoju psychicznego czasami lepiej poczekać, chociaż lepiej nie zostawiać takich rzeczy na ostatnią chwile, walizkę do szpitala też miałam spakowaną już ok. 34 tyg i w sumie dobrze, bo z terminu 13.04 zrobił się 30.03 😀
 
reklama
Do góry