reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

Ja się mogę bawić dalej :p dla mnie dziewczynka
No to moja kolej, wróżbitko Olu 😆
Pierwsze (albo ostatnie) jest po 3 dniach. Na górze data. To środkowe mi miesza, bo fasolka jest zupełnie nie tam, gdzie na dwóch pozostałych. I co tam widzisz? ;P
 

Załączniki

  • IMG_20211117_174544.jpg
    IMG_20211117_174544.jpg
    634,2 KB · Wyświetleń: 73
  • IMG_20211117_174358.jpg
    IMG_20211117_174358.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 51
  • IMG_20211117_174323.jpg
    IMG_20211117_174323.jpg
    483 KB · Wyświetleń: 45
reklama
Dziewczyna :D

Kurczę jak mi się uda trafić to może trzeba się będzie przebranżowić 🤔😂
😆
Jakby była dziewczyna to mój tata by zemdlał ze szczęścia 😆

Macie już imiona?
My z mężem dla córki wybraliśmy dosłownie na drugiej randce 😆 ale po tylu latach nam się zmieniło 😆 dla chłopca było trudniej, ale jak już uzgodniliśmy w jaki "styl" idziemy to wybraliśmy aż 3 😅
 
😆
Jakby była dziewczyna to mój tata by zemdlał ze szczęścia 😆

Macie już imiona?
My z mężem dla córki wybraliśmy dosłownie na drugiej randce 😆 ale po tylu latach nam się zmieniło 😆 dla chłopca było trudniej, ale jak już uzgodniliśmy w jaki "styl" idziemy to wybraliśmy aż 3 😅

Ja mam Michalina dla dziewczynki i Staś dla chłopca ;)
 
Dziewczyny (jeśli nie mam racji to po prostu napiszcie) czy możemy sobie darować na etapie 1 trymestru opowieści o naszych niedonoszonych ciążach / pustych jajach itp. Bardzo chciałabym tutaj mieć wsparcie / dzielić się z Wami opiniami, ew. wiedza, bo niektóre maja ją naprawdę duża z tego co widzę, ale czy na tym etapie, kiedy u żadnej nic nie jest pewne, a historie o poronieniach w co drugim poście w niczym nie pomagają, mnie stresują koszmarnie, możemy je sobie na razie darować? Cieszmy się obecnym stanem i modlmy się, żeby było tak dalej. Oczywiście co innego kiedy jest sytuacja w obecnie ciąży, beta nie rośnie itd. chcemy się podpytac itp. To jest zupełnie inna sytuacja. Chodzi mi o historie smutne z przeszłości, zostawmy je w tym w 1 trymestrze za sobą. Po co dodawać sobie stresu 🥲 Wiem, ze to dla każdej koszmarne przeżycie, ważna cześć życia, ale czy mogłybyśmy teraz być dla siebie wsparciem i nie stresować się jeszcze bardziej jakimiś historiami, na które już i tak nie mamy wpływu? Wybaczcie, nie chce nikogo urazić, ale to naprawdę przynajmniej dla mnie jest bardzo stresujące. Oczywiście ograniczę forum do absolutnego minimum, jeżeli to jest tylko moje zdanie, ale wolałbym więcej pozytywów i skupienia się na aktualnych ciążach 🙏🏻🤞trzymajcie się!!!
Dziękuję że to napisałaś!
 
Ja w pierwszej bardzo chciałam dziewczynkę, więc wewnętrznie czułam, że to będzie chłopak. Dodatkowo u męża do strony męskiej ciągle są sami chłopcy więc czułam, że jestem skazana :D na synów. No i był chłopak. Nawet nie czułam się mocno rozczarowana na USG. Jak zaszłam w drugą ciążę to raczej wolałam chłopca bo już wiedziałam z czym to się je, uważałam że lepiej się dogadają itd. Ale od początku czułam, że to dziewczyna - zupełnie inaczej się czułam. Do tego jest też taki przesąd, że rodzeństwo wybiera sobie płeć - i mój syn - typowy chłopak na zasadzie samochody i te sprawy od początku mówi, że on chce siostrę. Ciekawe jak teraz bo jedno chce siostrę, drugie brata :D także chyba jestem skazana na bliźnięta :D
No ja tak w głębi to chyba wolę druga dziewczynkę, niemąż chłopca. Córce obojętnie, ma 1,5 roku :D ale generalnie to głupio mówić, ogólnie to mi też obojętnie 🤪
 
reklama
Do góry