reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2022r.

Ja dostałam w spadku po siostrze zwykle białe łóżeczko 120x60 z szuflada wysuwana na kółeczkach, szuflada wylądowała w piwnicy bo jest zbędna, w dodatku to wysuwanie na kółeczkach to jak dla mnie porażka. Teraz przynajmniej mam łatwy dostaw do posprzątania pod łóżeczkiem [emoji4] Materac oczywiście wymieniłam na nowy.
Dziewczyny jakie łóżeczka polecacie lub jakie kupowałyście? Ciężko mi idzie kupno. Albo mają słabe opinie, albo nie mają szuflady, albo wizualnie mi coś nie pasuje
 
reklama
Ja dzisiaj 33+1 :) nie licząc duszności w nocy, wysokiego tętna i biegunki od córki to czuje się ok. Wizyta teraz w sobotę.
Juz jestes spakowana i gotowa ? Jak się zapatrujesz na nasz okoloswiateczny termin?:)
Spakowałam się, bo jakoś mam przeczucie, że wcześniej urodzę:) szyjka okej, nic się nie dzieje, ale przeczucie takie mam. Przy pierwszym synku tak samo miałam I urodziłam w 38tc :) chociaż nie ukrywam, że wolałabym żeby ten maluch urodził się już po nowym roku :) a Ty jak przeczuwasz? :)
 
Cześć Dziewczyny
Ja planuję kupić drewniane łóżeczko z funkcją przystawki ale nie znalazłam jeszcze takiego w standardowym wymiarze.
Wczoraj przyszła niania elektroniczna. Rewelacyjnie wychwytuje dźwięk i obraz, nawet w nocy.
Dzisiaj wizyta u lekarza. Ten czas tak szybko leci. Mała już drugi dzień jakaś spokojniejsza, ale patrząc na pogodę za oknem, to wcale jej się nie dziwię.
Ostatnio wróciło mi kilka dolegliwości z pierwszego trymestru, a mianowicie: zmęczenie tak silne, że mogłabym pójść spać już o 19:00 i od popołudnia jest mi niedobrze i jakoś odbija mi się powietrzem.
 
Cześć Dziewczyny
Ja planuję kupić drewniane łóżeczko z funkcją przystawki ale nie znalazłam jeszcze takiego w standardowym wymiarze.
Wczoraj przyszła niania elektroniczna. Rewelacyjnie wychwytuje dźwięk i obraz, nawet w nocy.
Dzisiaj wizyta u lekarza. Ten czas tak szybko leci. Mała już drugi dzień jakaś spokojniejsza, ale patrząc na pogodę za oknem, to wcale jej się nie dziwię.
Ostatnio wróciło mi kilka dolegliwości z pierwszego trymestru, a mianowicie: zmęczenie tak silne, że mogłabym pójść spać już o 19:00 i od popołudnia jest mi niedobrze i jakoś odbija mi się powietrzem.
Kurcze i mnie od kilku dni jakoś mdli , że spaniem mam to samo... chodzę jak zombiak a za tydzień czeka mnie przeprowadzka :p trzymajcie kciuki, żebym dala rade z tym wszystkim :)
No i zrobilo mi się tak, że jak siedzę to spoko a jak wstaje to wszystko w pachwinach czuje.. w ogóle chodzę już jak paralityk :D w sumie to toczę się, przypominając boje na wodzie :D
 
Kurcze i mnie od kilku dni jakoś mdli , że spaniem mam to samo... chodzę jak zombiak a za tydzień czeka mnie przeprowadzka :p trzymajcie kciuki, żebym dala rade z tym wszystkim :)
No i zrobilo mi się tak, że jak siedzę to spoko a jak wstaje to wszystko w pachwinach czuje.. w ogóle chodzę już jak paralityk :D w sumie to toczę się, przypominając boje na wodzie :D
Trzymam kciuki za przeprowadzkę 👍
Ja stać mogę, ale nie mogę siedzieć. Jak siedzę, to boli mnie prawy bok z przodu albo z tyłu.
A teraz siedzę z nerwem w kolejce do lekarza. Okazało się, że pani w recepcji trochę się pomyliła i na jedną godzinę zapisała 6 ciężarnych na ktg 🤦‍♀️ Brak słów
 
Kurcze i mnie od kilku dni jakoś mdli , że spaniem mam to samo... chodzę jak zombiak a za tydzień czeka mnie przeprowadzka :p trzymajcie kciuki, żebym dala rade z tym wszystkim :)
No i zrobilo mi się tak, że jak siedzę to spoko a jak wstaje to wszystko w pachwinach czuje.. w ogóle chodzę już jak paralityk :D w sumie to toczę się, przypominając boje na wodzie :D

Ojeee czuje się identycznie 😂😂😂 opisałaś to w Punkt! 🙈🙈🙈
 
Dziewczyny sprzedajcie patent na zgagę 🤢
Wczoraj mało mnie nie wykończyła. Jeszcze o 2 w nocy piłam mleko, bo myślałam, że zacznę zionąć ogniem.

Wczoraj przez pomyłkę miłej pani z recepcji, spędziłam tam tylko 3 godziny 😁🤦‍♀️
 
Dziewczyny sprzedajcie patent na zgagę 🤢
Wczoraj mało mnie nie wykończyła. Jeszcze o 2 w nocy piłam mleko, bo myślałam, że zacznę zionąć ogniem.

Wczoraj przez pomyłkę miłej pani z recepcji, spędziłam tam tylko 3 godziny 😁🤦‍♀️
Kiedyś dziewczyny to polecały :)
 

Załączniki

  • 63E6F4A8-B1D2-40E4-B9E1-4D95C7C4FA33.jpeg
    63E6F4A8-B1D2-40E4-B9E1-4D95C7C4FA33.jpeg
    48,3 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Cześć Dziewczyny
Ja planuję kupić drewniane łóżeczko z funkcją przystawki ale nie znalazłam jeszcze takiego w standardowym wymiarze.
Wczoraj przyszła niania elektroniczna. Rewelacyjnie wychwytuje dźwięk i obraz, nawet w nocy.
Dzisiaj wizyta u lekarza. Ten czas tak szybko leci. Mała już drugi dzień jakaś spokojniejsza, ale patrząc na pogodę za oknem, to wcale jej się nie dziwię.
Ostatnio wróciło mi kilka dolegliwości z pierwszego trymestru, a mianowicie: zmęczenie tak silne, że mogłabym pójść spać już o 19:00 i od popołudnia jest mi niedobrze i jakoś odbija mi się powietrzem.
Jaka masz nianie elektroniczną? Sama nie wiem jaka wybrać 😊
 
Do góry